Ana SayfaGenelApple, Ocak ayında yeni AR/VR kulaklığını duyuracak

Apple, Ocak ayında yeni AR/VR kulaklığını duyuracak

Apple’ın başlangıçta yeni kulaklıklarını WWDC 2022 etkinliği sırasında tanıtılacağı düşünülürken kulaklıklar tanıtılmadı ve şimdi ne zaman piyasaya sürüleceği ortaya çıktı.

Yeni raporlar Apple’ın AR/VR tabanlı kulaklık duyurusunun ertelenmesinden sonra, cihazların ne zaman tanıtılacağı merak konusu oldu. Merakı gideren kişi ise ünlü teknoloji analisti Ming-Chi Kuo oldu. Açıklamaya göre yeni kulaklığın gelecek yılın başında özel bir etkinlikte tanıtılacak.

Haberi Twitter’da paylaşan ünlü analist Ming-Chi Kuo, Cupertino merkezli devin Ocak 2023’te özel bir etkinlik sırasında merakla beklenen bu ürünü tanıtacağını belirtti. Analist ayrıca, iPhone üreticisinin ürünü geliştiriciler için yeni araçlarla birlikte tanıtacağını ve bunların içinde sevk edileceğini de sözlerine ekledi.

apple

Özellikle Kuo, yaklaşmakta olan karma gerçeklik için ön siparişlerin gelecek yılın ikinci çeyreğinde başlayacağını iddia ediyor. Ayrıca, müşteriler kulaklığı 2023’teki WWDC etkinliğinden önce satın alabilecekler. Önceki raporlarda, yeni ürünün karşılaştığı ve gecikmelere yol açan geliştirme sorunları hakkında konuşulmuştu. Bu gadget, 3.000 ABD Doları civarında bir yere mal olacak pahalı bir ürün olacak. Bunun karma gerçeklik kısmı, hem Artırılmış Gerçeklik hem de Sanal Gerçeklik tabanlı uygulamaları çalıştırabilecek anlamına geliyor.

iPadOS 16, Stage Manager özelliğini getiriyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting