Ana SayfaAppleApple iPad serisi için radikal kararlar almaya hazırlanıyor

Apple iPad serisi için radikal kararlar almaya hazırlanıyor

Teknoloji devi Apple hakkında ortaya atılan iddiaların ardı arkası kesilmezken, 2023 yılının sonunda satışa sunulması beklenen yeni bir iPad modeli hakkındaki söylentiler, duyanlara “yok artık” dedirtti.

Apple iPad serisi için radikal kararlar almaya hazırlanıyor. Apple akıllı telefon pazarında olduğu kadar tablet piyasasında da sözü geçen bir marka. Neredeyse tabletle özdeşleşen iPad modelleri sayesinde pazarın önemli bir bölümünü elinde tutan Amerikalı teknoloji devi, yakın zamanda bu seri hakkında oldukça radikal kararlar alabilir.

ipad fodl 2

Geçtiğimiz günlerde tanıtılan yeni tablet modelleriyle kullanıcılarını fazlasıyla sevindiren Apple’ın, klasik tablet modeli olan iPad’in 10. Neslinde klasikleşmiş home tuşunu kaldırarak cihazı daha ince bir çerçeveye kavuşturması kimi çevrelerce alkışlanırken, kimi çevrelerce ise eleştirilere konu edilmişti. Bununla birlikte Apple’ın bir sonraki hamlesi tüm bu adımlarından çok daha fazla ses getirebilir.

eski ipadler

Apple iPad serisi için radikal kararlar almaya hazırlanıyor

Apple’a yakınlığıyla bilinen bir duyum hesabı tarafından ortaya atılan son iddiaya göre, Amerikalı teknoloji devi 2023 yılının son çeyreğinde tam 16 inç büyüklüğünde bir tablet modeli tanıtacak. Apple’ın şu an için en büyük ekrana sahip tablet modelinin 12,9 inç ile sınırlı olduğu düşünüldüğünde, bu haber son derece heyecan verici olarak değerlendirilebilir.

Apple yeni onarım programı

Öte yandan daha önce de Apple’ın bu tarz büyük ekranlı tablet modelleri üzerinde çalıştığı iddiaları ortaya atılmıştı. Ancak iddianın sahibi, 2023 yılının ilk çeyreğinde çıkacak olan tabletin 14,1 inç büyüklüğünde bir ekranla geleceğini söylediği için, henüz bu sızıntının gerçeği yansıtıp yansıtmadığını kontrol edebilmiş değiliz.

Twitter çalışanları Elon Musk’ı uyardı!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting