Ana SayfaGeneliPad Air 4 için yeni bilgiler var, ekran büyüyor

iPad Air 4 için yeni bilgiler var, ekran büyüyor

iPad Air 4 , büyük bir ekran ve daha kolay kullanılabilirlik faktörleriyle teknoloji severleri selamlamaya hazırlanıyor.

iPad Air 4 ‘te radikal değişiklikler tercih edilebilir. En azından Çin medyasında son günlerde gezinen söylenti bilgiler bu yönde.

Yeni iPad, 11 inç ekran ile gelebilir. Bunun yanında, Apple’ın bu kez Lightning port yerine de USB Type-C port tercih edeceği konuşuluyor. Bu bilgilerin kaynağında ise, ismini vermek istemeyen bir Apple tedarikçisinin olduğu belirtilmiş. Tabii bilgilerin devamı da var.

iPad Air 4 tasarım detaylarının da 11 inç ekralı iPad Pro’ya benzeyeceği, dolayısıyla daha ince çerçeve ve Touch ID özelliğiyle gelmesinin muhtemel olduğu söyleniyor.

iPad Air 4 için yeni bilgiler var

Apple’ın son yıllarda giderek büyüyen ekran politikasını izlediğini unutmamak gerekli. Yani iPad Air 4 söylentilerinin gerçekleşmesi zor değil. Ek olarak, koronavirüs salgını sebebiyle son dönemde tabletlere olan ilgilerde bir artış söz konusu ve bu bağlamda LCD’nin tablet ekranı üretimini artırdığı bilgisi geldi. LG, Apple’ın tabletleri için de üretim yapan bir firma.

Son bir detay olarak, yine söylenti boyutunda olan bir bilgiyi daha paylaşalım. 10.8 inç ekrana sahip iPad Pro’nun da bu yılın ikinci yarısında satışa sunulması gündemde.

Oppo Enco W31 kablosuz kulaklık incelemesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting