Ana Sayfa Apple Apple Yeni Ürünü iPad Maxi Tablet PC İle Ultrabook’ları Vuracak

Apple Yeni Ürünü iPad Maxi Tablet PC İle Ultrabook’ları Vuracak

Son dönemde hakkında en çok konuşulan teknoloji firmalarından biri olan Apple yeni bir ürünle daha kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Apple’ın son dönemde fazlasıyla konuşulan ve haklarında yüzlerce dedikodu ortaya atışan ürünleri iPhone 5S, İphone 6, Yeni iPad mini ve iPad 5 hakkındaki söylentiler bir kenara dursun yeni gelen haberlere göre firma 12.9 inç ekrana sahip bir Tablet PC yapmayı planlıyor. Ürün kategorilerini çeşitlendirmek isteyen firma 13 inç Ultrabook’lara rakip olabilecek bir Tablet PC hazırlığına başlamış ve bu yeni Tablet PC’yi de 2014 yılı ile birlikte kullanıcıların beğenisine sunmaya hazırlıyormuş. Tabii ki bunların hepsi birer dedikodudan ibaret fakat ateş olmayan yerden de duman çıkmaz. Apple bu düşüncelerin yanı sıra yeni Tabşet PC’sine de iPad Maxi adını verecekmiş. iPad Maxi için özel bir ekran teknolojisi üzerinde çalışan firma hali hazırda iPad üzerinde yaşanan yansıma sorunlarını da yok etmeyi düşünüyormuş. Bakalım bu söylentilerin ne kadarı gerçek çıkacak. iPad maixi

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting