Apex Legends x Post Malone etkinliği kasım ayında başlıyor!

Apex Legends

Ünlü sanatçının oyun sevgisi, Apex Legends’ın yeni sezonuna yepyeni bir oyun modu ve birbirinden farklı kozmetik eşyalarla yansıyacak.

Electronic Arts ve Respawn Entertainment’ın ünlü FPS oyunu Apex Legends’da görülen en büyük işbirliği önümüzdeki hafta yayına giriyor. 7 Kasım 2023’te ünlü sanatçı Post Malone, Apex Legends ile bir işbirliği yaparak yeni, kısıtlı zaman geçerli bir oyun modunun lansmanını yapacak ve sanatçının oyuna olan ilgisi, birçok çeşit kozmetik eşyayla Apex Legends envanterinde kendine yer bulacak.

Apex Legends4

Ignite ve Post Malone işbirliğiyle gelen Three Strikes oyun modu, Post Malone kozmetik eşyaları ve daha fazla bilgiyi içeren fragmanı izlemek için hemen bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Yeni Three Strikes modunda oyuncular çok daha hızlı bir şekilde hayata dönecek ve geri döndüklerinde bir süre ölümsüz olacaklar. Ayrıca takımlar, tüm eşya ve silahlarıyla birlikte ikişer kez hayata geri dönebilecekler. Oyuncular günlük mücadelelere katılarak Camo paraları kazanabilecekler ve ödül dükkanını ziyaret ederek yepyeni kozmetik eşyalara kavuşabilecekler.

Octane, Wraith, Horizon ve Lifeline için hazırlanan, Post Malone’dan esinlenerek yaratılan yeni “ikonik” kostümlerin yanında oyuncular, bu etkinliğe özel tasarlanan 20 farklı çıkartmayı elde ettikleri takdirde üç tane de efsanevi çıkartmayı envanterlerine ekleyebilecekler.

 Ignite PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch ve PC’de EA uygulaması ve Steam aracılığıyla şu anda yayında.

Realme 11 Pro+ inceleme: Türkiye’de üretilen belki de en iddialı telefon!