Apex Legends Mobile ne zaman çıkacak?

Apex Legends Mobile

Apex Legends Mobile için geri sayım başladı. Apex Legends, mobilde PUBG Mobile, Fortnite ve CoD: Mobile’ı ezip geçmeye geliyor!

Titanfall’un geliştiricisi Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve Titanfall evreninde geçen Apex Legends, çıktığında büyük ilgi toplamıştı. EA, bu oyuna o kadar yatırım yapmıştı ki bir zamanlar Twitch’te Fortnite oynayan Ninja bile Apex Legends oynamaya başlamıştı.

Kısa süre içerisinde havası sönen oyun için geçtiğimiz günlerde yeni sezona yeni silah ve karakterler ile start veren Apex Legends, şimdi gözünü mobile dikmiş durumda.

Call of Duty Modern Warfare grafik karşılaştırması

PUBG Mobile, Fortnite ve son olarak Call of Duty: Mobile‘ın telefonları kasıp kavurmasına sessiz kalamayan Respawn Entertainment, Apex Legends’ın mobil sürümünün 2020 yılından önce gelmeyeceğini açıkladı. Battle Royale türündeki oyun 2021 mali raporlarının açıklanmasından sonra gelecek.

Apex Legends Mobile

Bu raporların Ekim 2020’de yayınlanacağını düşünürsek; AP: Mobile’ın en erken 2020 sonu geleceğini söyleyebiliriz. iOS ve Android için yayınlanması beklenen AP: Mobile, çıktığında hüsran ile karşılaşabilir. 2020 sonuna kadar bu türdeki oyunların popülaritesi oldukça düşecek. Yüksek beklentiler ile mobil pazara girecek olan AP: Mobile, çıktığında umduğunu bulamayacaktır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir