Apex Legends’ın yeni karakterleri sızdı!

Apex Legends

Apex Legends’a ilk sezon ile gelecek olan karakterler bugün sızdı. Apex Legends’a tam 8 yeni karakter eklenecek. Peki, bu karakterler nasıl görünecek? İşte Apex’in yeni karakterleri.

Respawn’ın elinden çıkan ve rakibi Fortnite‘ı bir anda geride bırakan Apex Legends, geçtiğimiz günlerde silah dengelemesi güncellemesi almıştı. İlk sezon öncesi güncellenen Apex’in bu kadarla da yetinmeyeceği bugün belli oldu.

Bildiğiniz gibi Apex’te 6 seçilebilen ve 2 adet de açılabilen karakter yer alıyordu. Her karaktere özel skill ekleyen Respawn, yine de oyuncuları doyurmayı başaramamıştı. Daha fazla karakter daha fazla silah modunda olan oyuncular için Respawn’ın planları olduğu orta çıktı.

Apex Legends yeni karakterler ile coşacak!

Sızıntılara göre; Apex’e ilk sezon öncesinde güncelleme gelecek ve 8 adet daha karakter eklenecek. Bu karakterlerin adı; Crypto, Husaria, Jericho, Nomad, Octane, Prophet, Rampart, Rosie, Skunner ve Wattson olacak.

Fortnite 8.10 güncellemesi yayınlandı

Skunner ve Wattson bundan bir önceki güncelleme ile zaten sızmıştı. Ancak silah dengelemesi güncellemesi ile bu karakterler kullanıma sunulmamıştı. Respawn bu bombayı Nisan ayında patlatacak gibi görünüyor.

Apex Legends

Sizce Apex’in mevcuttaki karakter listesi yeterli mi? Yoksa daha fazla karakterin bir anda sunulması daha mı iyi olurdu? Bekleyip göreceğiz.


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin