Ana sayfa Akıllı Telefon Android'in yaratıcısı yeni akıllı telefonunu gösterdi

Android’in yaratıcısı yeni akıllı telefonunu gösterdi

Android’in yaratıcısı Andy Rubin, bir süredir üzerinde çalıştığı yeni akıllı telefonunu kısmen de olsa gösterdi. İşte detaylar.

Android’i ilk kodlayan bilgisayar mühendisi ve programcısı Andy Rubin, Google‘daki görevinden ayrılmıştı. Rubin, bir akıllı telefon üzerinde çalışıyordu. Bugüne kadar cihazla ilgili fazla bir bilgi paylaşmayan Rubin, Twitter  üzerinden paylaştığı görsel ile yeni telefonunu kısmen de olsa gün yüzüne çıkardı.

Fotoğraftan da görüldüğü üzere telefonun tamamı açığa çıkmadı. Bu yüzden tasarımla ilgili yorum yapmak pek mümkün değil. Sadece telefonun üst ve yan kısımları görünüyor. Burada heyecan yaratan detay ise telefonun çerçevesiz oluşu. Şık bir telefon bizi bekliyor olabilir. Ön yüzdeki bir diğer detay ise bildirim çubuğunun sağ kısmına konumlandırılmış şebeke, pil ve saat göstergeleri. Burada diğer telefonlardan farklı bir durum söz konusu değil.

Andy Rubin sadece bir görsel paylaştı. Dolayısıyla telefonun tasarımı, teknik özellikleri ve fiyatı konusunda bir bilgi yok. Rubin’in yeni şirketi Essential Products tarafından geliştirilen telefonun 2017‘nin ortalarında çıkması bekleniyor.

Spider-Man: Homecoming için yeni fragman geliyor

Oğuz Birkardeşlerhttp://donanimgunlugu.com/
Oğuz, video editörlüğünün yanısıra teknoloji ve oyun haberleri de yazmaktadır. Hobileri arasında metal müzik dinlemek, oyun oynamak, fotoğraf ve video çekmek, aksiyon figürleri koleksiyonu yapmak vardır. En sevdiği oyun serileri; Resident Evil, Bioshock, Metal Gear Solid, Borderlands, Mass Effect, Battlefield, COD ve Far Cry.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler