Ana sayfa Akıllı Telefon Andy Rubin'in akıllı telefonu su yüzüne çıkıyor!

Andy Rubin’in akıllı telefonu su yüzüne çıkıyor!

Android’in kurucu ortaklarından biri olan Andy Rubin uzun süredir üzerinde çalıştığı yeni akıllı telefon modelini sonunda tanıtacak. İşte detaylar.

Bu senenin başlarında, Android’in kurucu ortaklarından biri olan Andy Rubin’in yeni bir akıllı telefon üzerinde çalıştığı iddiaları ortaya atılmıştı. Andy Rubin, Essential isimli bir şirket aracılığı ile geliştirdiği bu telefonu, sonradan attığı bir tweet ile doğrulamıştı.

Andy Rubin, attığı tweet’e bir görsel yerleştirerek üzerinde çalıştığı yeni akıllı telefonun çerçevesiz bir tasarım çizgisine sahip olacağını da teyit etmişti. Rubin’in Mart ayında attığı bu tweet sonrasında bir daha bu cihaza dair bir bilgi ortaya çıkmadı. Ta ki geçtiğimiz güne kadar.

Essential ilk defa Andy Rubin’in üzerinde çalıştığı akıllı telefona ilişkin bir tweet attı. Atılan tweet’te 30 Mayıs için büyük bir şeyin yaklaştığı belirtildi. Eğer bu tarihte dünyaya yaklaşan bir meteordan bahsedilmiyorsa, muhtemelen bu büyük şey Rubin’in çerçevesiz akıllı telefonu olacaktır.

Elbette Essential tarafından yapılan bu duyuru, şirketin bir süredir üzerinde çalıştığı kendi ürünlerinden birine de atıf olabilir. Fakat yine de Rubin’in telefonu biraz daha ön planda diyebiliriz.

Bu arada dip not olarak belirtelim. Andy Rubin tarafından geliştirilen bu gizemli telefona dair herhangi bir sızıntı gerçekleşmiş değil. Bilinen tek şey telefonun ince çerçevelere sahip olacağı. Dolayısıyla cihazın orta segmentte mi yoksa üst segmentte mi olacağı bile bilinmiyor.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 5 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler