Ana sayfa Gundem Mass Effect Andromeda Zirveye Yerleşti

Mass Effect Andromeda Zirveye Yerleşti

Mass Effect Andromeda çıkışı ile beraber beklendiği gibi tüm oyun platformlarında en fazla satan oyun unvanını ele geçirdi.

2017 çıkışlı oyunlar, oyun sektörünün oldukça canlanmasını sağladı. Yeni oyunlar çıkmaya devam ederken bunlardan bazıları da önemli başarılar elde ediyor. Bunlardan biri de kuşkusuz Mass Effect Andromeda oldu. Aslında oyun piyasaya çıkmadan önce de büyük beklenti içindeydi. Çıkışından önce 2017 yılı için zirvedeki oyun tanımlaması yapılan oyun görünen o ki gerçekten yıl boyunca önemli satış rakamlarına sahip olacak.

Mass-Effect-Andromeda-2

Oyun şu an birçok ülkede en çok satanlar listesinin zirvesinde. Üstelik bu zirve PlayStation 4, Xbox One, Windows platformlarının hepsinde geçerli. Özellikle grafik konusunda başarısı ön plana çıkan oyunun senaryosu da kullanıcıları kendine çekiyor. Electronic Arts‘in tüm oyunlarında grafik başarısı bu oyunda tavan yapmış durumda. Oynanışı da karışıklıktan uzak yeni oyuncuların kolayca adapte olabileceği şekilde gayet kolay oynanışa sahip.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Sony, bu telefonla çıkışa geçebilir: Sony Xperia 1 II (Mark 2)

Japon teknoloji devi Sony, bir zamanlar akıllı telefon pazarında fırtına gibi esiyordu. Firmanın Xperia markası, pek çok teknoloji sever tarafından saygıyla karşılanan bir markaydı....

Son Haberler