Amazon The Boys için nabız yokluyor

the boys 1

Üçüncü sezonu adeta yılan hikayesine dönen The Boys hakkında yeni gelişmeler var. Eğer büyük bir aksilik olmazsa dizinin 3. sezonu bu yılın son çeyreğinde yayınlanacak.

Amazon The Boys için nabız yokluyor. Amazon’un en popüler dizilerinden biri olan The Boys’un yeni sezonu için geri sayım devam ediyor. Dizinin kadrosunda Karl Urban, Jack Quaid, Antony Starr, Erin Moriarty, Dominique McElligott, Jessie T. Usher, Laz Alonso ve Chace Crawford gibi isimler yer alıyor. Garth Ennis’in aynı isimli eserinden uyarlanan Süper kahraman dizisi, Darick Robertson tarafından tasarlandı.

Hatırlanacağı üzere ikinci sezonun finali geçtiğimiz 2020’nin Ekim ayında yayınlanmıştı. Bu final bölümünden sonra herkes 3. Sezonu beklemeye başladı. Peki 3. Sezon ne zaman yayınlanacak? İşte asıl merak edilen soru bu.

the boys 1

Amazon The Boys için nabız yokluyor

Öncelikle şunu belirtelim. Dizi hayli popüler olduğu için Amazon daha 2. Sezon yayınlanmadan 3. Sezon onayını zaten vermişti. Yani dizinin devamının gelip gelmeyeceği ile ilgili bir sorun söz konusu değil. Fakat genele baktığımızda yaşanan pandemi sürecinden ötürü belli bir gecikmenin olacağını söyleyebiliriz.

Normal şartlarda dizinin 3. Sezon bölümlerinin 2021’in Eylül ayı gibi yayınlanması bekleniyordu. Fakat malum pandemi şartlarından ötürü bu tarihin bir sene sarkabileceği düşünülüyor.

Geçtiğimiz günlerde sızdırılan bir raporda da The Boys’un yeni sezonu için 2022’nin Eylül ayı işaret edilmişti. Elbette yine de bekleyip göreceğiz.

Apple yeni yatırım yapacak: Beklenmeyen gelişmeler yaşanabilir