La Casa De Papel 5. sezon için bomba görseller

LCDP S05 E04 20201126 180 tamaraarranz

#İŞBİRLİĞİ

La Casa Ce Papel 5. sezon için 1. kısma ait 5 görsel yayınlandı. Yayınlanan görseller dizinin yeni sezonu hakkında da bilgi veriyor. İşte detaylar.

Bu yaz yayınlanacak La Casa De Papel’in 5. sezonu için birbirinden heyecan verici 5 yeni görsel yayınlandı. Yayınlanan görseller dizinin 5. sezon 1. kısmından alıntılar içeriyor.

Bilmeyenler için hatırlatalım. Dizinin final sezonu 2 farklı kısım halinde yayınlanacak. İlk kısım 3 Eylül’de, ikinci kısım ise 3 Aralık’ta izleyiciyle buluşacak. İlk kısım daha çok aksiyon odaklıyken, ikinci kısım ise soygun ekibinin duygusal yönlerine odaklanacak.

La Casa De Papel 5. sezon için bomba görseller

Ekip 100 saatten uzun süredir İspanya Merkez Bankası’nda kapalıdır. Lizbon’u kurtarmayı başarmış olsalar da aralarından birini kaybetmelerinin ardından onları karanlık zamanlar bekler. Sierra tarafından esir alınan Profesör’ün ilk defa bir kaçış planı yoktur. Tam artık başka sorun çıkamazmış gibi göründüğü sırada, şimdiye dek karşılaştıklarından çok daha güçlü bir düşman olay yerine gelir. Artık karşılarında ordu vardır. Tarihin bu en büyük soygunu sona yaklaşırken, banka hırsızlığı olarak başlayan olaylar savaşa dönüşecektir.

The Witcher 2. sezon yayın tarihi ne zaman

Final sezonundan paylaşılan ilk kareler, İspanya Merkez Bankası’nın hem içindeki hem de dışındaki kaosu gözler önüne seriyor. Sierra’nın saklanma yerini bulmasıyla hazırlıksız yakalanan Profesör, bankanın içinde güvende olan Lizbon… Savaş başlar. Daha fazla silah ve bir planı olmamasının çaresizliğiyle yüzleşen Çete, hayatta kalmak için bütün her şeyini ortaya koymak zorundadır.

Diğer görseller için aşağıdan sayfayı değiştiriniz.

La Casa De Papel 5. sezon