Atiye 2. sezon tüm bölümleri ile Netflix’te!

Atiye 3. sezonu ne zaman yayınlanacak

Netflix Türkiye’nin sevilen dizisi Atiye 2. sezon ile izleyicilerin karşısına çıktı. Bugünden itibaren tüm bölümler sadece Netflix’te!

Netflix, söz verdiği gibi 10 Eylül’de yani bugün Atiye 2. sezon ile karşımıza çıktı. İlk sezonu soru işaretleri ile biten dizinin yeni sezonunda havada kalan ve merak uyandıran kısımlar işlenecek. Tüm bölümleri ile Netflix’teki yerini alan dizi 8 bölüm ile karşımıza çıkıyor.

Netflix Aşk 102 dizisinin çekimlerini durdurdu! Peki, neden?

Başrollerinde Beren Saat, Melisa Şenolsun, Metin Akdülger, Mehmet Günsür, Tim Seyfi, Meral Çetinkaya’nın yer aldığı dizinin ikinci sezonu 10 Eylül 2020 tarihinde Netflix’teki yerini alacak. Tüm Netflix dizileri gibi bütün bölümleri ile Netflix’teki yerini alacak olan dizi, yeni sezonu ile de büyüleyecek.

İkinci sezon için “Farklı bir dünyayla karşı karşıya olan Atiye, kaderinde yazılı olanları gerçekleştirmek için zamanla yarışırken Serdar’ın arkasındaki gizemli örgüt, geleceği tehdit eder.” açıklamasını yapan Netflix, yine karşımıza doyurucu bir dizi ile çıkacak gibi görünüyor. Atiye’nin 2. sezonu için yayınlanan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Atiye konusu ne?

Ressam olarak yaşamını sürdüren Atiye’nin hayat hikayesini konu alan dizi fantastik yapısı ile dikkat çekiyor. Anadolu’da yapılacak kazı ile macerasına start veren Atiye, burada beklemediği şeyler ile karşılaşıyor. Küçüklüğünden beri aynı işaretleri çizdiğini söyleyen Atiye, bu kazında geçmişine ait şeyle bulmaya başlıyor.

Dünyanın Uyanışı isimli kitaptan esinlenerek kurgulanan bu dizide; Mehmet Günsür ve Metin Akdülger de yer alıyor. Jason George ve Nuran Evren Sit tarafından uyarlanan dizinin Hakan Muhafız kadar ses getirecek gibi görünüyor. Yönetmeni Ozan Açıktan ve Gönenç Uyanık olan diziyi Netflix’ten izleyebilirsiniz.