Ana SayfaGenelAirbnb güvenlik ekibi hakkında bir belgesel geliyor

Airbnb güvenlik ekibi hakkında bir belgesel geliyor

Airbnb kiralamaları bazen kötü olaylarla sonuçlanabiliyor. Son gelen bir rapora göre şirket güvenlik ekibi hakkında bir belgesel hazırlamak için Bloomberg ile çalışıyor. İşte detaylar.

Gösteri, “seçkin” bir ekibin gizli kamera görüntüleri, dolandırıcılar ve şiddet içeren suçlar gibi olayların anlatıldığı bir makaleye dayanacak. Airbnb doküman dizisinin geçici bir yayın tarihi yok. Gösteriyi hangi sağlayıcıların sunacağı da belli değil, ancak Amazon veya Netflix gibi bir akış hizmetine ulaşması şaşırtıcı olmayacaktır. Proje, teknolojinin önde gelen isimlerini kapsayan bir dizi belgesel ve yarı kurgu uyarlamanın en ilgi çekici olanları arasında.

Airbnb güvenlik ekibi hakkında bir belgesel geliyor

Apple’ın WeWork serisi son zamanlarda daha iyi bilinen örneklerden biri. Ülkemizde pek bilinmese de  bu yapım da fazlasıyla ilgi topladı. Airbnb de yaşanan değişik olayların merkezinde bir şirket. Bu sebeple platformun bünyesinde meydana gelen garip olaylar yeni bir belgesel serisi ile ekranlara taşınacak. Netflix ya da Amazon mu bu belgeseli izleyicilere sunacak belli değil ancak yüksek ihtimalle izlenme rekorları kırılacak. Hem gerçek hayattan alınan kesitler hem de suç temalı bir yapım olarak karşımıza çıkacak olan belgesel şimdiden merak konusu oldu diyebiliriz. Blue Origin ve SpaceX uçuşlarıyla ilgili Amazon ve Netflix belgeselleri de dahil olmak üzere daha fazlası da yolda. Hollywood, televizyonda teknolojik zaferler ve felaketler görmek istediğinize giderek daha fazla ikna oluyor ve görünüşe göre Airbnb’de bunlardan bolca var.

Türk Telekom’dan ilk çeyrekte 9,5 milyar lira konsolide gelir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting