Ana sayfa Genel Ailecek Şaşkınız, rakip tanımıyor!

Ailecek Şaşkınız, rakip tanımıyor!

Selçuk Aydemir’in yönetmen koltuğunda oturduğu komedi filmi Ailecek Şaşkınız, 3. haftasında da zirvedeki yerini korudu. Murat Cemcir ve Ahmet Kural’ın başrollerini paylaştığı yapım geçtiğimiz hafta sonunda 342.026 izleyici ile zirvede yer aldı.

Ailecek Şaşkınız yine zirvede

3. haftasında toplamda 2.381.862 seyirciye ulaşmayı başaran film, Düğün Dernek ve Düğün Dernek Sünnet’in ardından Selçuk Aydemir’in en fazla izlenen 3. filmi oldu. Box Office Türkiye tarafından paylaşılan verilere göre, geçtiğimiz hafta sonu vizyona giren Kaybedenler Kulübü Yolda, Tomb Raider ve Düğüm Salonu gibi filmler de Ailecek Şaşkınız’ı zirveden indiremedi.

Ailecek Şaşkınız 342.026 izleyici ile zirvede yer alırken, Kaybedenler Kulübü Yolda 158.901 seyirci ile ikinci, Tomb Raider 92.916 izleyici ile üçüncü, Düğüm Salonu ise 53.839 seyirci ile 4. sırada yer aldı.

Geçtiğimiz hafta vizyona giren ve Mehmet Aslantuğ’un başrolünde bulunduğu yapım ise bu hafta 26.172 kişi tarafından izlenerek toplamda 129.141 izleyiciye ulaştı. Açık konuşmak gerekirse, Direniş Karatay ve Düğüm Salonu’nun beklentilerin hayli altında kaldığı inkar edilemez bir gerçek.

Özellikle Düğüm Salonu zengin oyuncu kadrosu ve yapılan onca tanıtıma karşın gişe de aradığını bulamamış gibi görünüyor. Muhtemelen bütün filmin yalnızca bir düğün salonunda geçiyor olması, izleyicilerin pek de ilgisini çekmemiş olabilir. Bakalım önümüzdeki hafta zirvede herhangi bir değişim yaşanacak mı? Bekleyip göreceğiz.

Steve Jobs’un tüm eşyaları servet değerinde

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

ESET NOD32 Antivirus yazılımı ile tehlikelere karşı korunun!

ESET, NOD32 Antivirus yazılımıyla sizi güncel tehlikelere karşı korumayı vadediyor. Ürünün kutusunun içinden çıkan kod ile yazılımı rahatlıkla kurabiliyor ve ardından güncelleyebiliyorsunuz. Sonrasında, tehlikelerle...

Son Haberler