3812 yılından gelen kadının kehanetleri

bttf

Zaman zaman ortaya çıkan zaman yolcularına bir yenisi daha eklendi. İşte detaylar!

3812 yılından gelen kadının kehanetleri. Zaman yolculuğu günümüzde hala tartışma konusu olan bir olay. Kimisi bunun münkün olabileceğini savunurken kimisi imkansız hatta gülünç buluyor. Ancak her şeye rağmen bazen ortaya çıkan ve ben şu yıldan geliyorum diyen zaman yolcuları hayatımıza renk katıyor. Bu konuların oldukça merak uyandırıcı olduğunu kabul etmemiz gerek. Bu haberimizin konusu ise Mary isimli bir kadının iddialarına dayanıyor.

Zaman yolcusu kalmasın: 3812 yılından gelen kadının kehanetleri

Mary kendisinin 3812 yılından gelen bir zaman yolcusu olduğunu iddia ediyor. Genç kadına göre kendisinin kanıtları bile mevcut. Uzaya birkaç defa gittiğini de söyleyen Mary, Mars’ta çektiğini söylediği fotoğrafları da bizlerle paylaşıyor. Ancak fotoğrafların kalitesi yine tartışmaya açık. 3812 yılından geldiğini iddia eden bir kişinin kartpostaldan bozma görüntüler göstermesi işin büyüsünü kaçırıyor.

WhatsApp Image 2021 12 22 at 17.41.11

Gelelim Mary’nin anlattıklarına. Zaman yolcusu olduğunu iddia eden kadına göre Mars’ta yalnızca Çinliler yaşıyor. Ayrıca buradan dünyaya değerli metaller getiriliyormuş. Bu metallar ile alakalı çalışanlar ise insanlar değil robotlarmış. Bu robotlar düşünme yetisine de sahiplermiş ancak bunu sadece çalışmaya odaklı kullanıyorlarmış. Ayrıca Mary Mars’ı birçok binası bulunan bir çöl olarak tanımlıyor. Genç kadın Mars’ı ilginç ve bir o kadar da korkutucu bulduğunu sözlerine ekliyor.

Kur korumalı TL vadeli mevduata para yatırmak caiz mi?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir