Ana sayfa Akıllı Telefon Galaxy S8 şimdi de videoda göründü!

Galaxy S8 şimdi de videoda göründü!

Samsung’un yeni nesil amiral gemisi modeli Galaxy S8 şimdi de videoda göründü. İşte Galaxy S8’in en net görüntülerinin yer aldığı video ve detaylar.

Artık Galaxy S8’in tanıtılmasına sayılı günler kaldı desek sanırım pek de yanılmış olmayız. Zira Mobil Dünya Kongresi’ni es geçen Samsung, yeni amiral gemisi modelinin 29 Mart’ta düzenlenecek olan özel bir etkinlikte tanıtılacağını açıklamıştı.

Şimdiye kadar Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’a dair pek çok söylenti, haber ve sızıntıyla karşılaştık. Özellikle Mobil Dünya Kongresi öncesinde, Galaxy S8 görsellerinde adeta bir patlama yaşandı. Neredeyse her gün cihaza ait yeni bir görüntü ortaya çıkıyordu. Fakat MWC’nin bitmesiyle birlikte bu sızıntılar da son buldu.

İster istemez insanın aklına bu durumun bir algı operasyonu olabileceği düşüncesi geliyor. Zira Samsung, kullanıcıların ilgisini çekmek için böyle bir hamlede bulunmuş olabilir. Belki de Galaxy S8’den önce satışa sunulacak olan LG G6 ve Huawei P10 gibi amiral gemisi sınıfındaki telefonlara olan ilgiyi kısıtlamak için bilinçli olarak S8 görsellerini sızdırmış olabilirler.

Tabi ki bunlar tamamen bizim aklımıza gelen düşünceler. Sonuç olarak böyle birşeyin olup olmadığını da hiçbir zaman öğrenemeyeceğiz.

Haberimize dönecek olursak, MWC’den sonra ilk defa Galaxy S8’e dair bir görüntü ortaya çıktı. 5 saniyelik kısa bir videoda Galaxy S8’i net bir şekilde görebiliyoruz. İlgili videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler