Zoom, e-posta ve takvim özellikleri ekliyor

zoom

Beklendiği gibi Zoom, grup görüntülü görüşmeleri ve sohbetler gibi özellikler ile ön plana çıkmayı hedefliyor. İşte tüm detaylar.

Zoom, Microsoft 365 ve Google Workspace’in beğenisini kazanmak istiyor. Şirket, Zoomtopia konferansında, üretkenlik için iki önemli özellik de dahil olmak üzere platformuna gelen bir dizi özelliği duyurdu: e-posta ve takvimler. Artık üçüncü taraf e-posta ve takvim hizmetlerini platforma bağlayabilir ve bunlara masaüstü uygulaması aracılığıyla erişebilirsiniz. Şirket, uygulamalar arasında geçiş yapmak ve belki de tarayıcınızda doğru sekmeyi aramak zorunda kalmak yerine zamandan tasarruf etmenize yardımcı olabileceğini söylüyor.

Zoom, e-posta ve takvim özellikleri ekliyor

Zoom One Pro veya Standard Pro planlarında olanlar, platform üzerinden e-posta hesapları kurabilecek ve belirli planları olan kişiler özel alan adlarını kullanma seçeneğine sahip olacak. Dahil edilen 100 GB’a kadar depolama alanı elde edeceksiniz. Calendar’a gelince, hangi kişilerin bir toplantıya katıldığını görmek için seçenekler olacak ve uygulamada sesli ve görüntülü görüşmeleri planlayabilirsiniz. Zoom’un kendi takvim hizmeti, randevu alma özelliğini içerecek.

2023’te ayrıca Spots adlı bir özellik eklenecek. Şirket bunu, iş arkadaşlarının iş günü boyunca video öncelikli konuşmalar aracılığıyla daha fazla bağlantıda kalabilecekleri sanal bir ortak çalışma alanı olarak tanımlıyor. Şirket, blog yazısında Spots hakkında çok fazla ayrıntı açıklamadı. İşletmeler yakında, müşterilerin sorunları çözmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış bir konuşma yapay zekası ve sohbet robotu olan Virtual Agent’ı kullanabilecek. Bu araç 2023’ün başlarında kullanıma sunulacak. Planlanan diğer şeyler arasında, geliştiricilerin Apps Marketplace’ten para kazanma yolu ve satıcıların satış konuşmalarını mükemmelleştirmelerine yardımcı olacak bir sanal koç yer alıyor.

İkinci el otomobil fiyatları tekrardan artmaya başladı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir