Z Fold 4 ve Flip 4 hakkındaki ilk bilgiler ortaya çıktı

Samsung’un katlanabilir ekranlı telefonları ne kadar sattı

Samsung’un yeni katlanabilir ekranlı modellerine ilişkin ilk bilgiler ortaya çıktı. Peki Galaxy Z Fold 4 ve Flip 4’te ne gibi yenilikler olacak? İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Z Fold 4 ve Flip 4 hakkındaki ilk bilgiler ortaya çıktı. Hali hazırda Samsung’un katlanabilir ekranlı telefon pazarında açık ara lider olduğunu söyleyebiliriz. Zira Güney Koreli teknoloji devi Z serisi modelleriyle geniş bir pazar ağına yayıldı.

Samsung’un rakiplerine baktığımızda, bu rekabetin bölgesel bazda karşımıza çıktığını görüyoruz. Amerika’da Motorola, Çin’de ise Xiaomi Samsung’a kafa tutmaya çalışıyorlar. Geri kalan diğer tüm pazarlarda ise Samsung rakipsiz bir şekilde yoluna devam ediyor.

Peki önümüzdeki süreçte tanıtılması beklenen Fold 4 ve Flip 4 tarafında bizleri neler bekliyor?

Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3'ün lüks versiyonları tasarlandı!

Z Fold 4 ve Flip 4 hakkındaki ilk bilgiler ortaya çıktı

İki telefona dair bilgiler geçtiğimiz gün tam anlamıyla ortaya çıktı. Hali hazırda hem Z Fold 4’ün, hem de Z Flip 4’ün ne gibi yenilikler içereceğini kısmen de olsa biliyoruz.

Hatırlanacağı üzere Z Fold 3’te geniş ekranda kalan selfie kamerası için ekran altı kamera teknolojisi kullanılmıştı. Z Fold 4’te ise bu teknoloji dış tarafta kalan selfie kamerası için de kullanılacak. Ayrıca Z Fold 4, S22 Ultra’da kullanılacak kamera modülünü taşıyacak.

Z Flip 4 ise ekran altı kamera teknolojisi ile donatılacak. Her iki telefonda da Exynos 2200’ın kullanılması bekleniyor.

Xiaomi 12 Ultra kamera özellikleri sızdırıldı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir