Ana sayfa Genel YouTube ruj denemek isteyen kadınlarla dolacak

YouTube ruj denemek isteyen kadınlarla dolacak

YouTube ruj denemek isteyen kadın izleyicileri mest edecek yeni bir özelliğini teste aldı.

Artırılmış gerçeklik teknolojisiyle artık rujları YouTube mobil uygulaması üzerinde denemek mümkün olacak.  Beauty Try-On isimli özellik sayesinde kullanıcılar MAC ve NARS reklamlarına basarak, markaların rujlarını kendi dudaklarında test edebilecekler.

YouTube ruj reklamlarıyla dolup taşacak, hazır mısınız?

iOS ve Android uygulamasında çalışan özellik, kullanıcının kameradan aldığı canlı görüntülerinin üzerine, seçilen rujun rengini dudağa eklemesiyle çalışıyor.

Kullanıcılar, uygulamanın altındaki ürünleri seçerek, renk seçeneği ile beraber yüzlerindeki canlı görüntüsünü test edebiliyorlar.

Moda pazarı YouTube için çok büyük bir gelir kapısına dönüşmüş durumda. Video yayıncısı geçtiğimiz ay da sadece ünlü kanalların moda videolarına ayrılmış bir bölüm açtığını duyurmuştu.

Böylece büyük reklam geliri oluşturan, yüksek takipçili moda kanallarının, küçük kanalların arasında kaybolup gitmesi engellenmişti.

Kripto para kara para aklamak için mi kullanılıyor?

Öte yandan aksesuar mağazalarında büyük bir hijyen riski yaratan ruj deneme alışkanlığının YouTube ve dijita uygulamalar üzerine kaymasının da toplum sağlığı açısından olumlu bir etki yaratacağı vurgulanıyor.

Youtube ruj reklamı

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En çok like alan Instagram paylaşımları 2020

2020 yılında en çok like alan Instagram paylaşımları hangileri? İşte günümüzün en popüler sosyal medya kanalındaki, en popüler paylaşımlar. Son birkaç yıldır Instagram kullanıcılarının sayısı...

Son Haberler