Ana sayfa Donanım Hem Yedek Şarj, Hem El Feneri

Hem Yedek Şarj, Hem El Feneri

CasePower’ın yeni taşınabilir şarj birimi satışa sunuldu. Ruj görünümünde küçük ve rahat taşınabilir yapısı ile çantada, cepte her yere taşınabilen ve akıllı telefonlarda şarj bitmesi sorununa çözüm olan CasePower A50, aynı zamanda el feneri olarak da işlev görüyor.

CasePower A50 model yedek şarj birimi, ruj gibi yapısı ile dikkat çekiyor. Aynı zamanda el feneri özelliği de olan ürün ile şarjsız ve ışıksız kalınmıyor! Küçük boyutuna oranla pil gücü yüksek olan CasePower A50 ile iPhone’ları 1.5 kez, diğer akıllı telefonları ise bir kez tam şarj etmek mümkün. Modern ve şık tasarımı ile özellikle kadınların ilgisini çekecek bu ürün, bir ruj görünümünde ve boyutunda. Pembe, beyaz ve siyah renk seçenekleri olan CasePower A50’de Panasonic markalı yüksek performanslı pil hücreleri kullanılıyor. 3100mAh gücündeki pil kapasitesi hem akıllı telefonları şarj ediyor hem de el fenerine güç sağlıyor.

A50-PINK

CasePower A50 Taşınabilir Yedek Şarj Birimi

–       3100mAh pil gücü (Panasonic marka yüksek kaliteli pil hücreleri kullanılıyor)

–       Lityum ION pil

–       Mikro USB’den şarj olan cihazlarla uyumlu

–       iPhone modellerini 1.5 kez; Samsung S3/S4 ve diğer Android telefonları 1 kez tam şarj edebiliyor

–       Konuşma süresini 10 saate; bekleme süresini 500 saate kadar artırabiliyor

–       Dahili fener özelliği

–       5V/0.5A giriş; 5V/1A çıkış

–       68 gr ağırlığında

–       105 x 23 x 23 mm boyutlarında

–       Fiyat: 29 USD+KDV

Mobil Abone Sayısı Dünya Nüfusunu Geçecek

Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En çok like alan Instagram paylaşımları 2020

2020 yılında en çok like alan Instagram paylaşımları hangileri? İşte günümüzün en popüler sosyal medya kanalındaki, en popüler paylaşımlar. Son birkaç yıldır Instagram kullanıcılarının sayısı...

Son Haberler