YouTube abone kasma 2023 (Yeni yöntem)

youtube dislike

Yeni açtığınız YouTube kanalınızın abone sayısını hızlı bir şekilde arttırmak istiyorsanız tam da size göre bir haberimiz var. Bu sayede abone sayınızı arttırarak hemen kanalınızdan para kazanmaya başlayabilirsiniz. İşte konunun detayları.

YouTube abone kasma 2023 (Yeni yöntem). Gençler arasında şu aralar YouTube üzerinden para kazanma olayı hayli popülerlerşmiş durumda. Herkes bir kanal açıp, 3 – 5 birşeyler kazanmanın derdinde. Peki ama YouTube üzerinden kanal açıp para kazanmak bu kadar kolay mı? Evet kolay. Fakat yerine getirmeniz gereken birkaç ufak kriter bulunuyor.

YouTube, Pornhub kanalını 'birden fazla ihlal' nedeniyle kaldırdı

YouTube’ta kanal açtığınız zaman hemen video yayınlayıp reklamlar üzerinden para kazanamıyorsunuz. Öncelikli olarak yerine getirmeniz gereken bazı şartlar var. Bu şartlardan en önemlisi girdiğiniz videoların 4000 izlenme saatine ulaşması. İkincisi ise 1000 aktif abone sayısına ulaşmanız.

Snapchat ve YouTube da Donald Trump’ın hesabını askıya alıyor

Normal şartlarda bu iki seçeneği yerine getirmek pek de kolay değil. Fakat bunun da kolay bir yöntemi mevcut. Yapmanız gereken tek şey biraz para harcamak.

YouTube abone kasma 2023 (Yeni yöntem)

İnternet üzerinde bulunan bazı paneller sayesinde Youtube abone sayınızı hızlı bir şekilde arttırabiliyorsunuz. Üstelik bu abonelerin kanala geliş aralığı günlere yayıldığı için büyük bir tehlike de arz etmiyor. Böylelikle YouTube’un talep ettiği 1000 abone sayısına hızlı bir şekilde ulaşmış oluyorsunuz.

YouTube, bazı iOS kullanıcılarında çöküyor

Peki aboneden sonra izlenme sayısını nasıl arttıracağız. O da basit. Aynı panelde izlenme sayısını arttırma üzerine de çeşitli seçenekler mevcut. Ödediğiniz ücret doğrultusunda izlenme sayısı ya da saati satın alabiliyorsunuz.

49 İnç Kavisli Asus ROG STRIX XG49WCR monitör tanıtıldı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir