YouTube abone hilesi! Anında binlerce abone

YouTube, bazı iOS kullanıcılarında çöküyor

Eğer YouTube üzerindeki kanalınıza abone kazandırmakta zorlanıyorsanız sizlere güzel bir haberimiz var. İşte YouTube’a saniyeler içerisinde binlerce abone atmanın yolu.

YouTube abone hilesi! Anında binlerce abone Tek tıkla 1000 abone! Gençler arasında şu aralar YouTube üzerinden para kazanma olayı hayli popülerlerşmiş durumda. Herkes bir kanal açıp, 3 – 5 birşeyler kazanmanın derdinde. Peki ama YouTube üzerinden kanal açıp para kazanmak bu kadar kolay mı? Evet kolay. Fakat yerine getirmeniz gereken birkaç ufak kriter bulunuyor.

YouTube abone hilesi

YouTube’ta kanal açtığınız zaman hemen video yayınlayıp reklamlar üzerinden para kazanamıyorsunuz. Öncelikli olarak yerine getirmeniz gereken bazı şartlar var. Bu şartlardan en önemlisi girdiğiniz videoların 4000 izlenme saatine ulaşması. İkincisi ise 1000 aktif abone sayısına ulaşmanız.

YouTube abone hilesi

Normal şartlarda bu iki seçeneği yerine getirmek pek de kolay değil. Fakat bunun da kolay bir yöntemi mevcut. Yapmanız gereken tek şey biraz para harcamak.

YouTube abone hilesi! Anında binlerce abone

İnternet üzerinde bulunan bazı paneller sayesinde Youtube abone sayınızı hızlı bir şekilde arttırabiliyorsunuz. Üstelik bu abonelerin kanala geliş aralığı günlere yayıldığı için büyük bir tehlike de arz etmiyor. Böylelikle YouTube’un talep ettiği 1000 abone sayısına hızlı bir şekilde ulaşmış oluyorsunuz.

YouTube abone hilesi

Peki aboneden sonra izlenme sayısını nasıl arttıracağız. O da basit. Aynı panelde izlenme sayısını arttırma üzerine de çeşitli seçenekler mevcut. Ödediğiniz ücret doğrultusunda izlenme sayısı ya da saati satın alabiliyorsunuz.

Türkiye’de kaç kişi WhatsApp sildi? İşte bu sorunun yanıtı!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir