Yeni The Witcher dizisinden beklenen fragman geldi

The Witcher Blood Origin

The Witcher ile aynı evrende geçen ve bu dünyanın geçmişini anlatan Netflix dizisi Blood Origin’den yeni bir fragman yayınlandı.

Bildiğiniz gibi Netflix’in bugüne kadar yayınladığı en başarılı dizilerden biri de Andrzej Sapkowski’ın, aynı adlı oyun serisine de kaynaklık eden fantastik roman serisinden uyarlanan The Witcher dizisi. Şu ana kadar yayınlanan iki sezonuyla büyük başarı yakalayan Witcher, 3. sezonuyla geri dönecek. Ancak biz 3. sezon için beklerken, Witcher’ın boşluğunu doldurabilecek başka bir dizi daha geliyor. Bu dizi, Witcher ile aynı evrende geçen ve bu dünyanın geçmişini anlatan The Witcher: Blood Origin olacak.

Duyurulduğu günden beri Witcher hayranları tarafından merakla beklenen Blood Origin, 25 Aralık’ta Netflix’te izleyici ile buluşacak. Yaklaşık bir ay sonra ekranlara gelecek dizi için tanıtım çalışmalarına hız veren Netflix, merakla beklenen diziden yeni bir fragman yayınladı.

the witcher blood origin

Dört bölümden oluşan Blood Origin, The Witcher oyun serisinde ve dizide anlatılan olayların binlerce yıl öncesinde geçiyor. Geralt ve Ciri aracılığıyla tanıma fırsatı tanıdığımız bu fantastik evrenin geçmişini görme şansı yakalayacağımız dizi, asıl dizide de zaman zaman duyduğumuz eski bir olayı, kürelerin birleşmesini anlatıyor. Witcher evreni için oldukça önemli bir olay olan kürelerin birleşmesi; insanların, elflerin ve canavarların dünyalarının buluşmasına neden oluyor. Asıl diziden de bildiğimiz gibi bu birleşme elfler için yıkıcı sonuçlar doğuruyor.

Bu yıl Everything Everywhere All at Once ile adından söz ettiren usta oyuncu Michelle Yeoh dizinin başrolünde yer alıyor.

PS5’ten Xbox’a Final Fantasy 16 çalımı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir