Ana Sayfa Cep Telefonu Yeni Sony Xperia Telefonlar Ortaya Çıktı

Yeni Sony Xperia Telefonlar Ortaya Çıktı

Xperia Z2’yi geçtiğimiz aylarda piyasaya süren Sony Mobile’ın Leo, Aries ve Pegasus kod adlı yeni Sony Xperia telefon üzerinde çalıştığı belirtiliyor.

Japon telefon üreticisi Sony Mobile, yeni amiral gemisi akıllı telefonu olan Sony Xperia Z2‘yi geçtiğimiz aylarda piyasaya sürdü. Xperia Z2’nin hem yapım aşamasında hem de tanıtımında yürütülen sıkı çalışmanın ardından nihayet rahat bir nefes alan Sony Mobile, şimdi de yeni Sony Xperia akıllı telefonlar için çalışmalara başladı. Çinde ortaya çıkan yeni belgelerde, Sony Mobile tarafından hazırlanan bu akıllı telefonların kod adları ortaya çıktı.

Sony

Ortaya çıkan bu yeni Sony Xperia telefonlar, kod adlarını takımyıldızlardan alıyorlar. Aries (Koç), Leo (Aslan) ve Pegasus (Feres) kod adlarıyla anılan bu yeni Xperia telefonların isimleri özellikleri hakkında herhangi bir ipucu barındırmıyor olsa da, özellikleri hakkındai ilk söylentiler şimdiden ortaya çıkmış durumda. Bu söylentilere göre Xperia Leo kod adıyla anılan telefon, aslında IFA 2014 kapsamında resmi olarak tanıtılması beklenen Sony Xperia Z3. Aynı kaynağın iddialarına göre Aries kod adlı cihaz da Xperia Z3 Compact olacak. Pegasus kod adlı telefonun özellikleri ise şimdilik belirsizliğini koruyor.

Windows XP’nin Emekliye Ayrılması Intel’e Yaradı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting