Ana Sayfa Haber Yeni PS4 Güncellemesi Kullanıcı Arayüzünü Geliştirecek

Yeni PS4 Güncellemesi Kullanıcı Arayüzünü Geliştirecek

PlayStation 4’ü geliştirmek için çalışmalarına devam eden Sony’nin PS4 için yayınlayacağı yeni güncellemeyle kullanıcı arayüzünü geliştireceği belirtiliyor.

Sony‘nin merakla beklenen yeni nesil konsolu PlayStation 4, geçtiğimiz yılın Kasım ayında dünya genelinde satışa sunuldu. Oldukça güçlü bir oyun makinesi olarak değerlendirilen PlayStation 4 oyunseverlerden büyük ilgi görmüş olsa da, yeni nesil konsolunu daha da geliştirmek isteyen Sony, PS4 kullanıcıları için yeni güncellemeler hazırlamaya devam ediyor.

PS4_kullanıcı_arayüzü

PlayStation 4‘ün Kasım ayında piyasaya sürüldüğü günden beri yayınlanan güncellemelerle mevcut özellikleri geliştiren veya kullanıcılarına yepyeni özellikler sunan Sony ekibi, yeni güncellemeler üzerinde çalışmaya devam ediyor. Sony cephesinden gelen son haberlere bakılacak olursa PS4 için yeni güncellemeyle birlikte, mevcut kullanıcı arayüzünde bazı değişikliklere yer verilecek. 100’e yakın Sony çalışanının kullanıcı arayüzünü geliştirmek için çalışmakta olduğu ve bu geliştirmelerin yayınlanan bir sonraki güncellemeyle beraber PlayStation 4 kullanıcılarına sunulacağı belirtiliyor.

Slingshot Facebook Tarafından Yayınlandı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting