Ana sayfa Akıllı Telefon iPhone XI kılıf içinde böyle görünecek

iPhone XI kılıf içinde böyle görünecek

Apple’ın önümüzdeki Eylül ayında tanıtması beklenilen yeni akıllı telefon modeli iPhone XI hakkında bazı detaylar ortaya çıktı. İşte konu hakkındaki ayrıntılar.

Apple’ın yeni iPhone modelini tanıtmasına artık az bir zaman kaldı. Malum, teknoloji gündemini az çok yakından takip edenlerin de bildiği üzere Apple her yıl Eylül ayında yeni iPhone modelleri ile karşımıza çıkıyor.

Hatırlanacağı üzere Cupertino merkezli şirket geçtiğimiz yıl iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR ile teknoloji tutkunlarının karşısına çıkmıştı. Bu yıl ise iPhone XI, XI Max ve XR2 modellerinin tanıtılması bekleniyor.

Yeni iPhone modellerinin tanıtılmasına yaklaşık olarak 3 ay kalmış olması nedeniyle, bu modeller hakkındaki söylentilerin sayısı da hayli arttı.

İşte yeni iPhone modelinin tasarımı!

Apple’a yakın kaynaklardan sızdırılan bilgilere göre, iPhone XI 3 ana kamera ile gelecek. Ayrıca telefonun ön kısmında yer alan çentiğin boyutu da iPhone X ve iPhone XS’e oranla yarı yarıya düşürülecek. Açıkçası pek çok üreticinin uçtan uca ekrana sahip tasarımlarla göz doldurduğu bir dönemde, Apple’ın hala FaceID ve çentik ikilisinde iddia etmesi pek de mantıklı durmuyor.

Peki gelelim asıl konumuza. Küçük çentikli ve 3 kameralı yeni iPhone modeli nasıl görünecek? Geçtiğimiz gün telefonun kılıf içerisinde nasıl göründüğüne dair bazı görseller sızdırıldı. Bu görseller az önceki sorumuzu da tam anlamıyla cevaplıyor diyebiliriz. Dilerseniz bahse konu görsele aşağıdan göz atabilirsiniz.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En çok like alan Instagram paylaşımları 2020

2020 yılında en çok like alan Instagram paylaşımları hangileri? İşte günümüzün en popüler sosyal medya kanalındaki, en popüler paylaşımlar. Son birkaç yıldır Instagram kullanıcılarının sayısı...

Son Haberler