Ana sayfa Apple Yeni iPad Pro 3 ana kamerayla gelebilir

Yeni iPad Pro 3 ana kamerayla gelebilir

Apple’ın önümüzdeki dönemde satışa sunacağı yeni iPad Pro modelinin 3 ana kamera ile geleceği iddia edildi. İşte konu hakkındaki tüm detaylar.

Teknoloji sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan Apple, şu aralar yeni nesil iPhone modellerine yoğunlaşmış durumda. Eğer büyük bir aksilik çıkmazsa yeni iPhone modelleri önümüzdeki Eylül ayında resmiyet kazanacak. Cupertino merkezli şirket, yeni iPhone modellerinin akabinde yeni iPad Pro modeli için kolları sıvayacak.

Malum, son yıllarda tablet pazarında muazzam bir daralma mevcut. Bu daralma pek çok üreticinin tablet pazarından çekilmesine neden oldu. Fakat sektörün mihenk taşlarından biri olan Apple, henüz bu konuda geri adım atmadı.

Tim Cook ve ekibi şimdiden önümüzdeki dönemde satışa sunulacak olan yeni iPad modelleri üzerinde de çalışmaya başladı. Sızdırılan bilgilere göre, önümüzdeki dönemde satışa sunulacak olan iPad modelleri en az çift ana kameraya sahip olacak. Yeni iPad Pro modelinde ise 3 ana kameranın kullanılacağı iddia ediliyor. Elbette bu şimdilik bir iddiadan ibaret. Zira konu hakkındaki detayların netleşmesi için bir süre daha beklememiz gerekecek. En azından Eylül ayındaki iPhone etkinliğini görmemiz gerekiyor.

iPhone 11 Pro geliyor

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En çok like alan Instagram paylaşımları 2020

2020 yılında en çok like alan Instagram paylaşımları hangileri? İşte günümüzün en popüler sosyal medya kanalındaki, en popüler paylaşımlar. Son birkaç yıldır Instagram kullanıcılarının sayısı...

Son Haberler