Ana sayfa Gundem Yeni Injustice 2 videosu, hikayenin daha fazla kısmını ortaya çıkarıyor

Yeni Injustice 2 videosu, hikayenin daha fazla kısmını ortaya çıkarıyor

Yeni Injustice 2 videosu, hikayenin daha fazla kısmını ortaya çıkarıyor. İşte tanıtım videosu ve oynanabilir karakter listesi.

DC evrenindeki kahramanların bulunduğu hikaye odaklı dövüş oyunu Injustice 2, çıkış yapmaya hazırlanıyor. Geliştirici NetherRealm Studios ve yayıncı Warner Bros. da sık sık video yayınlayarak oyuncuları Injustice 2’ye adım adım hazırlıyor. Bu doğrultuda Shattered Alliance 4. bölüm videosu yayınlandı. Başlıkta da belirttiğimiz gibi yeni Injustice 2 videosu, hikayenin daha fazla kısmını ortaya çıkarıyor.

Video oyunun hikayesine dalıyor ve Superman rejiminin çöküşünden sonra kral olmak isteyen hain topluluğuna odaklanıyor. Bu topluluktan Bane, Cheetah, Catwoman, Captain Cold, Deadshot, Scarecrow ve liderleri Gorilla Grodd videoda görünüyor.

Son belli olan karakterlerle beraber Injustice 2 oynanabilir karakterler şöyle oluştu;

Harley Quinn, Injustice 2

Aquaman
Atrocitus
Bane
Batman
Black Adam
Black Canary
Blue Beetle
Brainiac
Captain Cold
Catwoman
Cheetah
Cyborg
Darkseida
Deadshot
Doctor Fate
Firestorm
Flash
Gorilla Grodd
Green Arrow
Green Lantern
Harley Quinn
Poison Ivy
Robin
Scarecrow
Supergirl
Superman
Swamp Thing
Wonder Woman

Yaklaşık 1 ay önce Injustice 2′nin ‘öde ve kazan’ tarzı bir oyun olmayacağını öğrenmiştik. Oyunun içinde yer alan kristaller, karakterlere kozmetik görünüm kazandıracak ve oynanışa avantaj getirmeyecek. Yapım, 16 Mayıs’ta Playstation 4 ve Xbox One için yayınlanacak.

BAFTA 2017 Ödülleri verildi, Uncharted 4 en iyi oyun seçildi!

Oğuz Birkardeşlerhttp://donanimgunlugu.com/
Oğuz, video editörlüğünün yanısıra teknoloji ve oyun haberleri de yazmaktadır. Hobileri arasında metal müzik dinlemek, oyun oynamak, fotoğraf ve video çekmek, aksiyon figürleri koleksiyonu yapmak vardır. En sevdiği oyun serileri; Resident Evil, Bioshock, Metal Gear Solid, Borderlands, Mass Effect, Battlefield, COD ve Far Cry.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler