Yeni Dell Monitörler Her ihtiyaca Uygun Özelliklere Donatıldı

Dell

Dell Technologies yeni P ve S serisi monitörleriyle  verimliliklerini en üst düzeye çıkarmak isteyen iş profesyonellerinden eğlence ve kalıcı konfor arayan aileler, öğrenciler ve günlük kullanıcılara kadar tüm kullanıcı profillerinin ihtiyaçlarına yanıt veriyor.

 Dell Technologies, çok çeşitli ihtiyaç ve bütçelere uygun olarak tasarlanan en yeni P ve S serisi monitörlerini tanıttı. P serisi monitörler, verimliliklerini en üst düzeye çıkarmak isteyen iş profesyonellerini hedeflerken, S serisi monitörler eğlence ve kalıcı konfor arayan aileler, öğrenciler ve günlük tüketiciler için tasarlandı.

Tüm gün konfor ve kolay bağlantı isteyen çalışan profesyonellere yönelik Dell 27 / 24 USB-C Hub Monitörler (P2725HE / P2425HE / P2425E), gelişmiş göz konforu özelliklerinin yanı sıra geniş bağlantı seçenekleri sunuyor.

Dell

Öne çıkan özellikler

  • Gelişmiş Üretkenlik: Ultra ince çerçeveli ekranda 100Hz yenileme hızı, renk tutarlılığı ve akıcı görüntüleme deneyimi için IPS teknolojisine sahip FHD/WUXGA (1920×1200) çözünürlük.
  • Konforlu Görüntüleme: TUV Rheinland® 4 yıldızlı göz konforu sertifikası sayesinde kullanıcılar, göz yorgunluğunu azaltmaya yardımcı olmak amacıyla zararlı mavi ışığı yüzde 35 veya daha aza indiren geliştirilmiş ComfortView Plus özelliğinden yararlanabiliyor, ayrıca titreşimsiz canlı görselleri 1500:1 kontrast oranı ve %99 sRGB renk kapsamıyla deneyimleyebiliyor.
  • Geniş Bağlantı Seçenekleri: Kablolu Ethernet bağlantısı için RJ45 ile, kablo karmaşasını azaltmak için tek kablo çözümü USB-C (90W’a kadar güç dağıtımı). Geniş bağlantı seçenekleriyle çeşitli cihazlara kolay bağlantı. Çevre birimlerine daha kolay bağlantı ve hızlı şarj için USB-C bağlantı noktası.
  • Kullanışlı Tasarım: Alt çerçevedeki sezgisel olarak tasarlanmış hızlı erişim yuvalarıyla haricî cihazlara kolayca bağlanılmasına veya ses için opsiyonel geçmeli soundbar (ayrı satılır) takılmasına olanak tanıyor. Çift yönlü eğme, döndürme ve çevirme işlevine sahip yüksekliği ayarlanabilir stand, kişiselleştirilmiş bir kullanım imkânı sağlıyor.

Dell

Her ihtiyaca uygun çok yönlü özellikler

Dell ayrıca, kesintisiz ve üretken bir iş gününden faydalanmak isteyen basit ve sade, görev odaklı profesyonellere yönelik   27 / 24 / 22 Monitörleri (P2725H / P2425H / P2425 / P2225H) piyasaya sürüyor. Bu monitörlerde USB-C bağlantı noktası bulunmuyor.

Yaşam tarzına uygun ihtiyaçlara yönelik günlük kullanım ve konfor için modern tasarımlara ve çok yönlü özelliklere sahip yeni  l 24 / 27 S serisi monitörleri (S2425H / HS, S2725H / HS / DS) tanıtıyor. Bu S serisi monitörler, günlük eğlence ve kullanılabilirlik özellikleri için etkileyici ekran performansı ve ses geliştirmelerini çarpıcı bir tasarımda bir araya getirerek Dell‘in, kullanıcıların ev-ofis ve eğlence sistemlerini yükseltme ve geliştirme konusundaki kararlılığını gösteriyor.

Dreame L20 Ultra: Hem ev hem de ofis ortamında güçlü temizlik