Her Açıdan Keskin Detaylar: Acer G7

Acer G7

Acer, tasarım harikası yeni G7 Profesyonel Serisini piyasaya sundu. ZeroFrame (2.2 mm) ince tasarımıyla Acer G7 serisinin 178° görüntüleme açısı kullanıcılara benzersiz bir görsel deneyim yaşatırken, Acer eColor yönetimi jilet keskinliğinde bir görüntüleme deneyimi sunuyor.

HDMI, DVI ve VGA dahil olmak üzere çeşitli bağlantı noktalarıyla, birçok cihazı da kolayca bağlayabileceğiniz ve çift hoparlör seçeneği bulunan yeni Acer G7 serisi evdeki veya işyerinizdeki multimedya ihtiyaçlarınıza pratik bir çözüm sağlayacak.

Şık ve ince tasarım

Acer G7 Profesyonel Serisi monitörler iş ve yaşam alanlarına tasarım ve değer katmak için tasarlandı. Büyüleyici geniş ekran görseller yansıtmanın yanı sıra, çevre bilinçli özellikleri bu cihazları multimedya kullanımı için mükemmel kılıyor.  Acer G7 Serisi monitörler alan tasarrufu sağlar ve süper incelikteki profillerinden mavi ışıklı butonlarına, yuvarlak şekilden ‘X’ şekline ve ahşap dokulu detaylarından parlak siyah çerçevelerine kadar farklı seçenekleriyle iş ve yaşam alanlarına tasarım katar. İnce profili evde ve okul sıralarında yerden kazanılmasını sağlarken, siyah veya beyaz renk seçenekleri ile G7 Serisi her ortama uygundur.

Acer G7 display series

Yüksek Parlaklık –Canlı Görseller
Acer G7 Serisi monitörler Acer eColor yönetimi ve full HD 1920×1080 çözünürlükleriyle  görsel deneyimi zenginleştirir. Acer eColor Yönetimi tek tip parlaklık, ince kontrast, YUV renk alan dönüştürme, ultra-renk doygunluğu, renk izleme teknolojisi ve optimize edici keskinlik üzerinde kontrol sağlar. Ek olarak, IPS teknolojisi sayesinde Acer G7 monitörler 178°’lik geniş görüntüleme açısından tutarlı ve  yüksek kaliteli renk çoğaltımı sunar.

Kolay Bağlanabilme
HDMI, DVI ve VGA dahil olmak üzere çeşitli bağlantı noktalarıyla, Acer G7 Serisi perspektifinizi daha büyük bir ekrana genişletebilmeniz amacıyla dizüstü bilgisayarınız veya HD TV‘niz gibi diğer cihazlarla kolayca bağlantı kurabilmenizi sağlar. Dahili hoparlörler her an canlı ve yüksek kaliteli sesleri garanti eder.

LG G2 Mini Nisan’da Piyasaya Sürülecek