Ana sayfa Akıllı Telefon Xperia XZ3 Android Pie ile görüntülendi

Xperia XZ3 Android Pie ile görüntülendi

Sony’nin yarın IFA kapsamında duyuracağı amiral gemisi Xperia XZ3, Geekbench testinden geçti. Cihaz aldığı puan ve Android Pie ile dikkat çekiyor.

Xperia XZ3 bir ilke imza atacak!

IFA 2018 fuarı Almanya’da başlıyor ve teknoloji gündemini hareketli günler bekliyor. Bu bağlamda Sony ilk bombalardan birini patlatacak. Tanıtımına saatler kalan XZ3 için artık son sızıntıları okuyoruz.

Ekran görüntüsü, Sony H8416 model numarasına sahip XZ3’e ait. İlk dikkat çeken şey bu kez puanlar değil, işletim sistemi oluyor. Zira model, Android 9.0 Pie ile çalışıyor ve bu bağlamda kutudan Pie ile çıkan ilk cihaz olacak.

Gelelim Snapdragon 845’in performansına. 4 GB RAM’e sahip varyasyonun tek çekirdek puanı 2330, çok çekirdek puanı 8665 oluyor. Aynı yongasetini kullanan XZ2, tek çekirdekte 100 puan yukarıda fakat çok çekirdekte 150-200 puan kadar geride gözüküyor.

Bununla birlikte sunulan geliştirmeler oldukça az. Henüz yılın başında duyurulan selef modellerin çok benzeri özellikler yeni nesilde karşımıza çıkacak. Sony’nin yılda iki kez amiral gemisi duyurma politikası sebebiyle görünüşe göre ilgi çekici bir unsur yakalanamayacağı gibi, kullanıcılar da bolca şikayetle geri dönecekler gibi gözüküyor.

Pixel 2 XL, kamerasıyla Note 9’u ezip geçti!

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Sıfır otomobil fırsatçılarına dikkat!

Son dönemde 2. el otomobil fiyatlarının artmasına bir de sıfır otomobil fırsatçıları eklendi. İşte konu hakkındaki tüm detaylar. Özellikle son 2 yıldır ülkemizdeki otomobil fiyatları...

Son Haberler