Xiaomi MIX 5 tanıtım tarihi belli oldu!

Xiaomi Mi Mix 4 geliyor! Mi 11 Ultra'dan daha pahalı olacak

Xiaomi MIX 5 modelinin tanırım tarihi ortaya çıktı. Haberimizde telefonun özellikleri ve tanıtım tarihine dair tüm detayları bulabilirsiniz.

Xiaomi MIX 5 tanıtım tarihi belli oldu! Ekran altı kamera teknolojisine sahip olan ilk model Xiaomi Mi MIX 4 idi. Tanıtıldığı günden itibaren 350.000’den fazla sipariş alarak şirketi sevindiren telefon, yeni nesli ile beraber ortalığı kasıp kavuracak gibi duruyor. Yeni nesilde Mi ifadesini tamamen kaldıran Çin merkezli teknoloji devi, telefonu direkt olarak MIX 5 ismiyle piyasaya sürecek. Peki ama bahsi geçen cihazın tanıtım tarihi ve özelliklerine dair detaylar neler?

Xiaomi MIX 5 tanıtım tarihi belli oldu!

Gücünü Snapdragon 898 yonga setinden alacak olan MIX 5, 8 GB RAM kapasitesine sahip olacak. Android 12 ile kutusundan çıkmasını beklediğimiz telefon ekran tarafında ise 2K çözünürlüğünde olan OLED panel ile gelecek.

Yeni Hyundai KONA

Xiaomi MIX 5 tanıtım tarihi belli oldu

Cihazın sırtında ise üçlü kamera kurulumunun olacağını söyleyebiliriz. Bu kısımda 50MP çözünürlüğünde olan ana kameraya 48MP ultra geniş açılı kamera ve 48 MP’lik bir başka lens eşlik edecek. 200W hızlı şarj teknolojisi ile desteklenecek olan modelin tanıtım tarihi ise 2022 yılının Mart ayı olacak.

Xiaomi’nin MIX 5 modelinin yanı sıra MIX 5 Pro modelini de tanıtacağı gelen bilgiler arasında. İki telefon arasındaki temel farklılıkların kamera ve ekran tarafında olacağı ön görülüyor. Ancak yine de bu konu hakkında daha net konuşabilmek için 2022 yılını görmemiz gerekiyor.

Icarus için PC sistem gereksinimleri belli oldu


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir