Xiaomi elektrikli scooter yatırımlarını arttırıyor!

scooter 2

Şu sıralar kiralık elektrikli scooter modellerinin yasaklanması gündemde. Hatta pek çok ülkede kiralık scooterlerı yasaklamış durumda. Buna rağmen Xiaomi bu alanan önemli yatırımlar yapmaktan çekinmiyor. İşte detaylar.

Xiaomi elektrikli scooter yatırımlarını arttırıyor! Teknoloji dünyasının en üretken isimlerinden biri olan Xiaomi, akıllı telefondan tablete, akıllı hoparlörden saate, onlarca farklı kategoride ürün geliştiren bir şirket. Xiaomi’nin yeni bir pazara girmesi için, o pazarda biraz olsun ışık görmesi genellikle yeterli oluyor. Elektrikli scooter sektörü ise, Çinli teknoloji devinin istediği ışığı fazlasıyla yayan bir pazar.

scooter 2

Elektrikli scooter pazarı, özellikle pandemi döneminde bir hayli ilgi görmüş ve buna bağlı olarak da çok hızlı bir şekilde büyümüştü. Ancak Sezar’ın hakkı Sezar’a, Çinli teknoloji devinin bu piyasaya girişi pandemiden çok daha önce, 2016 yılında olmuştu.

ingiltere e-scooter

Xiaomi elektrikli scooter yatırımlarını arttırıyor!

İşte oldukça uzun bir süredir elektrikli scooter üreten Xiaomi, yeni modeli Electric Scooter 6 Pro üzerinde yürüttüğü çalışmaları da tamamladı. Avrupa Uygunluk Belgesi sertifikası almak için gerekli evrak işlemlerinin tamamlanması aşamasında varlığından emin olduğumuz yeni modelin, önümüzdeki günlerde Avrupa’da satışa sunulması bekleniyor.

Elektrikli Scooter düzenlemesi

Bununla birlikte teknoloji dünyasının ilgisi şu sıralar daha çok akıllı telefon ve tabletlerin üzerine yoğunlaşmasından olsa gerek, bugüne kadar Xiaomi Electric Scooter 6 ile alakalı önemli bir sızıntı paylaşılmış değil. Bu nedenle de, yeni scooter modelinin nasıl bir bataryaya sahip olduğunu, bataryasının ne kadar süre içerisinde dolduğunu, tek bir şarjla ne kadar yol alabildiğini ve bunlar gibi daha nice önemli özelliğini şu an için bilemiyoruz. Ancak merak etmeyin, eğer bu ilk sızıntılar doğruysa, söz konusu sorularımızın yanıtlarını almamız da bir hayli yakın demektir.,

iPhone 15 ekran altı kamera ile gelebilir


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir