Xiaomi akıllı su tabancısı üretti!

Xiaomi gelirlerinde düşüş yaşandığını bildirdi

Çinli teknoloji devi Xiaomi, yeni ürün çeşitliliği konusunda adeta rakip tanımıyor. İşte şirketin bu konuda attığı son adım.

Xiaomi akıllı su tabancısı üretti! Çinli teknoloji devi Xiaomi, yeni ürünü MIJIA Pulse Su Tabancası’nı Çin’de piyasaya sürdü. Yeni su tabancası üç farklı atış moduna sahip ve Xiaomi Mall’da kitlesel fonlama yoluyla satışa sunulacak. MIJIA su tabancasının modern ve şık bir görünümü var. Atış ritmiyle senkronize olan dinamik aydınlatma efektleri ile donatılmıştır.

akilli su tabancasi

MIJIA Pulse su tabancası, 10-15 saniyede otomatik su emme desteği sağlar. Üç farklı ateşleme modu arasından seçim yapabilirsiniz. Seçenekler sürekli ateşleme, tek ateşleme ve şarjlı ateşleme. Su tabancasının maksimum çıkışı 25 su bombasıdır ve menzil 7 ila 9 metre arasındadır. Yüksek çözünürlüklü ekran, cihazın atış modunu ve aktivitesini gerçek zamanlı olarak gösterir. Pulse su tabancası, temizlik ve eğlence gibi birçok alanda kullanışlıdır.

Xiaomi

Xiaomi akıllı su tabancısı üretti!

Xiaomi’nin hanehalkı ve tüketici elektroniği portföyü hızla genişliyor. Çinli teknoloji devi, yerel pazarda hızla büyüyen müşteri tabanını yeni ürünlerle kullanmaya devam ediyor. MIJIA Pulse su tabancası, USB Type-C ile 10W şarj desteği olan 1.800mAh lityum pil içeriyor.

Xiaomi gelirlerinde düşüş yaşandığını bildirdi

Xiaomi MIJIA Pulse su tabancası, 17 Nisan’da ön siparişe açıldı. Kitlesel fonlama programı, 19 Nisan’da başlayacak ve 26 Nisan’a kadar devam edecek. Oyuncak, başlangıç döneminde 649 yuan (~ 94 $) fiyat etiketiyle Çin’de satışa sunulacak. Ancak fiyat, kitlesel fonlama kampanyası sonunda orijinal fiyatına dönecektir. Xiaomi akıllı su tabancısı üretti!

Samsung Galaxy F54 çıkış tarihi netleşti


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir