Ana sayfa Genel Xbox Live Gold Haziran oyunları belli oldu

Xbox Live Gold Haziran oyunları belli oldu

Microsoft’un Haziran ayı içerisinde Xbox Live Gold üyelerine ücretsiz olarak sunacağı oyunlar nihayet netlik kazandı. İşte Haziran ayının ücretsiz oyunları ve yüklemeye açılma tarihleri.

Bilindiği üzere gerek Microsoft, gerekse de Sony her ay bazı oyunları ücretsiz olarak yayınlıyorlar. Genel olarak bu oyunlar üzerinden birkaç yıl geçmiş ve artık satmayan yapımlar arasından seçiliyor. Yani iki taraf da henüz yeni çıkmış bir oyunu kalkıp da Xbox Live Gold ve PS Plus abonelerine ücretsiz olarak sunmuyorlar. Örneğin 2019, FIFA 2017 ücretsiz olarak oyun severlerin beğenisine sunulabilir.

Peki gelelim Haziran ayına. Acaba Microsoft Haziran ayında Xbox Live Gold abonelerine hangi yapımları ücretsiz olarak sunacak? İşte yanıtı.

Xbox Live Gold Haziran oyunları

Açık konuşmak gerekirse, Microsoft Xbox Live Gold üyelerini son zamanlarda fazlasıyla boşladı. Özellikle de ücretsiz olarak dağıtılan oyunlar konusunda. Xbox One’ın ilk çıktığı zaman ücretsiz olarak yayınlanan oyunlar şimdiye nazaran çok daha kaliteliydi. Fakat son 1 – 2 senedir, oyunların kalitesinde büyük bir düşüş mevcut.

Haziran ayında Xbox One için Assassin’s Creed Chronicles Russia (1 – 30 Haziran) ve Smite Gold Bundle (16 Haziran – 15 Temmuz) oyunları ücretsiz olacak. Ayrıca Xbox 360 için verilecek olan Sonic All-Stars Racing Transformed (1 – 15 Haziran)ve LEGO Indiana Jones 2 de (16 – 30 Haziran) geriye uyumluluk modu sayesinde Xbox One’da oynanabilecek.

FIFA 18 Dünya Kupası güncellemesi çıktı

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Asus VivoBook S14 (S432FL) ile farklı ve renkli bir dizüstü deneyimi

Asus VivoBook S14 ile dünyanızı renkli hale getirebilirsiniz. Güçlü özellikler ve şık tasarımın yanına, "renkli görsellik" unsuru da ekleniyor. Asus, VivoBook S14 ve S15 serisi...

Son Haberler