Ana sayfa Oyun PS Plus Haziran oyunları açıklandı!

PS Plus Haziran oyunları açıklandı!

PlayStation 4 sahiplerine ücretsiz olarak sulacak olan PS Plus Haziran oyunları bugün belli oldu. Bakalım PS4 sahiplerine ücretsiz hangi oyunlar verilecek?

Sony, multiplayer oyun oynamak için zorunlu kıldığı PlayStation Plus servisi ile bildiğiniz gibi bir takım oyunları ücretsiz olarak da sunuyor. Geçtiğimiz yıla kadar; PlayStation 3, PlayStation 4 ve PS Vita için ücretsiz oyun sunan Sony, şimdi sadece PlayStation 4 sahiplerine ücretsiz oyun dağıtıyor.

İşte PS Plus Haziran oyunları!

Haziran ayı içerisinde ücretsiz olarak verilecek PlayStation Plus oyunları ise bugün belli oldu. Sony, Haziran ayında; Borderlands 2 ve Borderlands: The Pre-Sequel oyunlarını barındıran Borderlands: The Handsome Collection‘ı ve Sega’nın Sonic the Hedgehog serisinin 25. yıldönümünü anmak için üretilen Sonic Mania oyununu ücretsiz olarak sunacak.

İndirime giren Xbox One oyunları – 28 Mayıs haftası

Aylık 23,99 TL, 3 Aylık 74,99 TL ve 12 Aylık 179,99 TL olan PS Plus, Xbox One’ın Xbox Live Gold sistemine göre yarı yarıya daha ucuz. Microsoft Türkiye’nin saçma kararlarının Sony Türkiye’ye yaradığını söyleyebiliriz. Umarız PS Plus‘a da ilerleyen günlerde bir zam gelmez.

PS Plus Haziran

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler