Ana sayfa Oyun FIFA 18 Dünya Kupası güncellemesi çıktı!

FIFA 18 Dünya Kupası güncellemesi çıktı!

FIFA 18 Dünya Kupası güncellemesi bugün PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch için yayınlandı. FIFA 18 Dünya Kupası güncellemesinin detayları haberimizde.

EA Games, FIFA 18 için geçtiğimiz haftalarda ücretsiz bir güncelleme yayınlayacağını duyurmuştu. 2018 Dünya Kupası için yayınlanacak olan FIFA 18 Dünya Kupası güncellemesi bugün indirime sunuldu.

PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch için yayınlanan Dünya Kupası güncellemesi ile oyuna yepyeni modlar ve turnuvalar ekleniyor.

FIFA 18 Dünya Kupası güncellemesi ile gelen yenilikler

2018 FIFA World Cup Russia: Gerçek hayattaki formatta oynanan müthiş turnuvaya katılın. Turnuvaya katılan 32 ülkeden birini seçin, grup aşamasından Moskova’daki finale kadar özgün turnuva formatında oynayın.

Özel FIFA World Cup Turnuvası: FIFA 18’deki herhangi bir ülkeyle World Cup’ın özel versiyonuna katılarak tarihi yeniden yazma şansına sahipsiniz. FIFA 18’de İtalya, ABD, Hollanda ve Şili gibi herhangi bir lisanslı takımı seçin, kendi turnuvanızı oluşturarak FIFA World Cup hayallerinizi gerçekleştirin.

FIFA World Cup Santra: FIFA World Cup dahilindeki resmi takımlar, oyuncular, formalar ve özgün stadyum atmosferleriyle birlikte tek başınıza veya arkadaşlarınızla offline maç yapın.

FIFA World Cup Ultimate Team: FIFA’nın en popüler modunu yeni ve heyecan verici FIFA World Cup Ultimate Team deneyimiyle oynayın. Turnuvaya katılan 32 ülkenin yıldızları ve FIFA World Cup İKONLARIYLA hayalinizdeki dünya karmasını kurun.

Yeni İkonlar: FIFA World Cup Ultimate Team’de turnuva tarihinin en ikonik futbolcularından bazıları yer alacak.

FIFA 19 Şampiyonlar Ligi lisansıyla gelecek!

Kimya Sistemi: En sevdiğiniz milli oyuncular arasında bağlantı kurun. Kadronuzu kurup düzenlerken mevcut kimya unsurları olan kulüpler ve ligler yerine uyruklar ve konfederasyonlar dikkate alınacak.

FIFA World Cup Oyuncu Havuzu: Turnuvaya katılan her ülkenin kadrosunu yenilenen reytinglerle birlikte sunan ile hayalinizdeki dünya karmasını kurmanız için gereken her şey var.

Dinamik Ögeler: Gerçek dünyadaki performansları yansıtmak için tasarlanan bu ögeler, maçlarda fark yaratan oyunculara göre yükseltilmiş istatistiklere sahip olacak. Bu sayede turnuva boyunca güncel ve gerçek hayata uygun bir deneyim sunulacak.

Çift Paket Fırsatı: FIFA World Cup Ultimate Team’de satın alacağınız her Standart veya Premium paketin eş değerini FUT 18’de elde edeceksiniz.

Ultimate Team Oyun Modları: Hayalinizdeki dünya karmasıyla çeşitli heyecan verici yolları tecrübe edin.

FIFA 18 Dünya Kupası

FIFA 18’e eklenen yeni stadyumlar

 • LUZHNIKI STADYUMU, MOSKOVA
 • SAINT PETERSBURG STADYUMU, SAINT PETERSBURG
 • FISHT STADYUMU, SOCHI
 • EKATERINBURG ARENA, EKATERINBURG
 • KAZAN ARENA, KAZAN
 • NIZHNY NOVGOROD STADYUMU, NIZHNY NOVGOROD
 • ROSTOV ARENA, ROSTOV-ON-DON
 • SAMARA ARENA, SAMARA
 • MORDOVIA ARENA, SARANSK
 • VOLGOGRAD ARENA, VOLGOGRAD
 • SPARTAK STADYUMU, MOSKOVA
 • KALININGRAD STADYUMU, KALININGRAD

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Bitdefender Total Security – Ebeveny Kontrolü ile ailenizi güvende tutun!

Bitdefender Total Security, Ebeveny Kontrolü özelliği sayesinde hem sizin hem de ailenizin güvende kalmasını sağlar. Dijital dünyadaki yolculuklarda güvenle eşlik eder. Anne ve baba olarak,...

Son Haberler