Ana SayfaGenelXbox Game Pass, 30 Haziran'da yeni Samsung akıllı TV'lere geliyor

Xbox Game Pass, 30 Haziran’da yeni Samsung akıllı TV’lere geliyor

Xbox Game Pass Ultimate kitaplığını en az bir yıldır akıllı TV’lere getirmekten bahsediyor ve bu nihayet 2022’de gerçekleşiyor. İşte detaylar.

Xbox Xox Game Pass uygulaması, bu yılki Samsung akıllı TV’ler ve monitörler serisine 30 Haziran’da ulaşarak Game Pass Ultimate abonelerine izin verecek. Bluetooth bağlantılı bir gamepad dışında ek bir donanım olmadan buluttan oyun oynamak mümkün olacak. Bir PlayStation denetleyicisi ile basitçe halledilebilecek.

Xbox Game Pass, 30 Haziran'da yeni Samsung akıllı TV'lere geliyor

Bazı 2022 Samsung akıllı TV modelleri, Google Stadia ve NVIDIA GeForce Now dahil olmak üzere oyun akışı hizmetlerini zaten destekliyor. Samsung, Ocak ayında TV’leri için bu bulut hizmetlerini öne çıkaran yeni bir Oyun Merkezi başlattı ve Xbox uygulaması bunlara katılacak şekilde ayarlandı. Xbox, 25 milyondan fazla Game Pass abonesiyle bulut oyunlarındaki en büyük güçlerden biri, ancak bunların tümü akış yeteneklerinin kilidini açan Ultimate katmanından gelmiyor.

Game Pass Ultimate kitaplığında yayınlanabilecek yüzlerce oyun var. Samsung cihazlarında Xbox uygulaması, Xbox Kablosuz Denetleyici ve PlayStation DualShock 4 ve DualSense dahil olmak üzere Bluetooth kulaklıkları ve gamepad’leri destekleyecek.

Xbox’ın akıllı TV uygulamasıyla birlikte geçen yıl üzerinde çalıştığını söylediği özel akış cihazında şimdilik bir güncelleme yok. Xbox’ın önümüzdeki aylarda Xbox Game Pass için daha büyük planları var. Bu yılın ilerleyen saatlerinde şirket, Ultimate abonelerinin Game Pass kitaplığı dışında satın aldıkları belirli oyunları yayınlama olanağı eklemeyi planlıyor. Bunun tam olarak nasıl bozulacağı belli değil – muhtemelen Xbox Game Pass kataloğundan ayrılan ancak Xbox ekosisteminde kalan oyunlar için geçerli, ancak üçüncü taraf distribütörlerin oyunlarını içerebilir.

IBM yapay zeka tarafından kontrol edilen gemi yolculuğunu tamamladı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting