Ana SayfaGenelXbox Game Pass yeni eklenen oyunları duyurdu

Xbox Game Pass yeni eklenen oyunları duyurdu

Microsoft, en yeni üç ana hat Persona oyununu Xbox Game Pass platformuna getirmek için Atlus ile birlikte çalışıyor. İşte tüm detaylar.

Evet, buna ilk olarak 2009’da PlayStation Portable’da piyasaya sürülen Persona 3 Portable dahil olacak. Her üç oyun da genişletilmiş içerik, oyun içi özellikler ve daha fazlasıyla gelişmiş sürümlerine gelecek. Persona 5 Royal, 21 Ekim’de çıkacak ilk oyun olacak. Diğer oyunlar için Xbox, Summer Game Fest’te gördüğünüz her oyunun “önümüzdeki 12 ay” içinde oynamaya geleceğine söz verdi. Xbox Game Pass bu dönemlerde bünyesine birbirinden farklı oyunlar ekleyecek.

Xbox Game Pass yeni eklenen oyunları duyurdu

Xbox Game Pass haricinde oyun severleri mutlu edecek detaylar art arda geliyor. Microsoft’un da yakında Blizzard Activision’ın yeni sahibi olacağı göz önüne alındığında, Summer Game Fest vitrininde bir tür Diablo duyurusu bekleniyordu. Doğrudan bir devam oyununun Kasım 2019’a kadar geri geleceğini bildiğimiz halde, bir zamanlar süresiz olarak ertelenen Diablo IV’e bir kez daha derinlemesine bakma fırsatı elde ettik. Beklenen oyunun şimdi 2023’te geleceği netleşti. Geliştiriciler, açık dünya keşfi, daha önemli karakter özelleştirmesi ve farklı becerilerle oyun stilini değiştirme yeteneği gibi görünen farklı bir Diablo stili vaat ediyor. 10 yıldır yeni bir Diablo oyunu çıkmadı. Bu kadar uzun süredir bekliyorsanız, beta ön kayıt şimdi açık. Son dönemler oyun severler için ciddi ve heyecan verici haberlerle dolu diyebiliriz.

Telegram kurucusu, ücretli özelliklerin yakında geleceğini doğruladı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting