Ana sayfa Oyun Xbox Game Pass için yeni oyunlar açıklandı!

Xbox Game Pass için yeni oyunlar açıklandı!

Xbox Game Pass sistemine Eylül ayında gelecek olan oyunlar açıklandı. Gears 5, Dead Cells ve MGS gibi yapımlar Xbox One sahiplerini bekliyor.

Microsoft cephesinin en güçlü kozu olan Game Pass, sisteme yeni oyunlar eklemeye devam ediyor. Xbox One’a özel olan oyunlarını direkt ekleyen Microsoft, bugün de Eylül ayında sisteme eklenecek olan oyunları açıkladı. Gears of War serisinin yeni oyunu Gears 5’in zaten sisteme ekleneceği biliniyordu. Ancak Microsoft, Gears 5 ile yetinmedi ve sisteme yepyeni oyunlar ekleyeceğini duyurdu.

İndirime giren Xbox One oyunları – 3 Eylül haftası

Xbox Game Pass Eylül ayında bomba gibi!

Xbox One sahiplerine Eylül ayı içerisinde Dead Cells, Gears 5, Creature, Metal Gear Solid 2 ve 3’ün yer aldığı MGS: HD Edition, Enter the Gungeon ve Gonner oyunları sunulacak. Game Pass sistemine eklenecek olan bu oyunlara muhtemelen Eylül sonunda başka oyunlar da eklenecektir.

Xbox Game Pass

15 Eylül 2019 tarihinden sonra; 1 aylık Live Gold üyeliğinin fiyatı 29.99, 3 aylık üyelik fiyatı 74.99, 6 aylık üyelik fiyatı 119.99, 12 aylık üyelik fiyatı ise 179.99 TL olacak. Game Pass‘in aylık üyeliği ise 29.99, 3 aylık üyelik 89.99, yıllık üyelik ise 179.99 TL olacak.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 3 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler