Wolverine hakkında yeni bilgiler sızdı

123 2

Marvel’s Spider-Man 2’nin çıkmasından sonra gözler Insomniac Games’in yeni oyunu Wolverine’e çevrildi.

Ünlü sızıntı kaynağı Daniel Richtman’a göre Wolverine 2025’te piyasaya sürülecek. Kısa süre önce oyun medyasından Jeff Grubb da oyunun 2024 sonbaharında çıkmasının hedeflendiğini fakat ertelemeyle karşılaşabileceğini söylemişti. Yeni sızıntı erteleme olduğunu ortaya koyuyor.

Richtman oyuncuların Wolverine’in macerasında Madripoor şehrine gideceğini söylüyor. Bu şehir Marvel evreninde Güneydoğu Asya’da yer alan ve suçlular için adeta cennet olan kurgusal bir şehir. Sosyal medyada bazı oyuncular Wolverine’in tamamen Madripoor şehrinde geçeceğini düşünüyor. Yapılan yorumlarda Insomniac’ın Spider-Man serisindeki dünya yapısını ele alacağını düşünüyor. Jeff Grubb da yapımın açık dünya yerine yarı açık oyun alanına sahip olacağını ileri sürmüştü.

wolverine

Bu arada Daniel Richtman, Wolverine’in önceki Insomniac oyunlarına göre daha karanlık ve şiddet dolu olacağını söylemişti ki, oyunun 2021’de duyurulmasından kısa süre sonra Insomniac’tan Brian Horton tarafından bu iddia doğrulanmıştı.

Oyunun 2025’te çıkması Insomniac’ın 2024 planları hakkında da başka söylentileri yeniden gündeme getirdi. Daha önce Reddit ve çeşitli kaynaklarda stüdyonun gelecek sene Spider-Man 2 için birden fazla DLC çıkarabileceği belirtilmişti. Söz konusu dedikodularda şirketin planlarının hazır olduğu ve DLC’lerden birinin Spider-Man 2’de bazı olayların öncesini anlatacağı vurgulanıyor. Sonuç olarak bunların birer iddia olduğunu unutmamak lazım. Kaynakların sicili ne kadar sağlam olsa da, Insomniac Games söylentilerden daha farklı kararlar uygulayabilir.

Şimdi sıra Control 2’ye geldi


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir