Ana Sayfa Haber Windows 8.1 Update 2 Kullanıcılarına Windows 9 Bedava

Windows 8.1 Update 2 Kullanıcılarına Windows 9 Bedava

Microsoft’un yapım aşamsında olan yeni işletim sistemi Windows 9’u bazı Windows 8.1 Update 2 kullanıcılarına ücretsiz olarak sunacağı belirtiliyor.

Windows 8’den istediğini alamayan teknoloji devi Microsoft‘un Windows 9 üzerinde çalışmakta olduğu bir süredir biliniyor. Her ne kadar Microsoft konu hakkındaki sessizliğini koruyor olsa da, resmi olmayan kaynaklar tarafından paylaşılan detaylar yeni işletim sisteminin yavaş yavaş şekillenmesini sağladı. Teknoloji dünyasıyla ilgili paylaştığı detaylarla bilinen WZOR hesabı tarafından paylaşılan yeni bir iletiye göre, Windows 8.1 Update 2 kullanıcıları için oldukça sevindirici bir sürpriz yolda.

Windows 8.1

Microsoft’un hazırlık aşamasındaki Windows 8.1 Update 2 işletim sistemine daha fazla kullanıcı çekmek için çalışmalarını sürdürdüğü ve bu çalışmalar kapsamında bazı Windows 8.1 Update 2 kullanıcılarına yeni işletim sistemi Windows 9‘u tamamıyla ücretsiz olarak sunacağı belirtiliyor. Bu kampanyanın Update 2’ye geçiş yapan Windows 8.1 veya Update 1 kullanıcılarından ziyade Windows’u doğrudan bu işletim sistemiyle kullanmaya başlayan yeni kullanıcılar için uygulanacağı söyleniyor.

Surface Mini Sonunda Resmiyet Kazandı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting