Ana SayfaGenelWindows 11 güncellemesi kullanıcıların kabusu oldu

Windows 11 güncellemesi kullanıcıların kabusu oldu

Amerikalı teknoloji devi Microsoft, Windows 11 kullanıcılarına sunduğu hatalı güncellemelerle bir anda tepkilerin odak noktası oldu.

Windows 11 güncellemesi kullanıcıların kabusu oldu. Microsoft, dünyanın en büyük teknoloji markalarından biri. Ancak şirket ne yaparsa yapsın her zaman için en önemli markası Windows olacaktır. Dünyanın en çok kullanılan işletim sistemi olan Windows ise, yeni sürümüyle yine teknoloji dünyasının gündemine oturdu.

Windows 11 kurumsal

Geçtiğimiz günlerde ortaya atılan bir iddia, Windows 11’e getirilen bir güncelleme sonrası ortaya çıkan hata nedeniyle, bazı kullanıcıların bütün verilerini kaybettiğini söylüyordu. Bu çok önemli bir sorun olduğu için, bu iddia çok rağbet görmemiş ve fazla dillenmemişti. Ancak Microsoft tarafından yakın zamanda yapılan açıklamayla, bu hatanın gerçekten var olduğu ancak yeni bir güncelleme ile bu sorunun çözüleceği açıklandı ve hemen akabinde söz konusu güncelleme servis edildi.

Windows 11

Windows 11 güncellemesi kullanıcıların kabusu oldu

Ancak bu defa da bilgisayarlarda yavaşlama sorunu oldu. Gelen bilgilere göre, her biri performans canavarı olarak adlandırılabilecek pek çok bilgisayar, bu yeni güncelleme sonrasında performansını yarı yarıya kaybetti.

Microsoft, Windows 11 Başlat Menüsüne yenilikler getiriyor

Şikayetler çığ gibi artında hemen yeni bir düzeltme güncellemesi servis eden Microsoft ise, 12 Temmuz itibariyle yayınlanan son güncelleme sonrası Windows 11’de herhangi bir sorun kalmadığı açıklandı. Gerçekten de şu son günlerde Windows 11 kullanıcıları tarafından dile getirilen ciddi bir şikayet bulunmuyor. Ancak yine de Microsoft’un birçok hatalı güncellemeyi üst üste servis etmesi ve hatayı bir başka hatalı paketle kapatmaya çalışması, akıllarda yer edinmiş oldu.

Oppo, ColorOS 13’ü 18 Ağustos’ta tüm dünyada piyasaya sürecek

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting