Ana SayfaAkıllı TelefonWhatsApp’a yeni güncelleme!

WhatsApp’a yeni güncelleme!

Popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp için yeni bir güncelleme daha gündemde. İşte detaylar!

WhatsApp’a yeni güncelleme! Mesajlaşma uygulamaları içerisinde en popüler olan şüphesiz ki WhatsApp. Uygulama bir dönem ciddi şekilde kan kaybı yaşasa da hala bu özelliğini sürdürmeye devam ediyor. Telegram cephesi için de kullanıcı sayısını arttırma yönünde çalışmaların devam ettiğini söylemekte fayda var. Aynı şekilde WhatsApp da güncelleme çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Sırada ise önemli bir yenilik daha var. Bu özellik grup sohbetlerinde aktif olarak yer alan kişileri oldukça yakından ilgilendiriyor.

WhatsApp’a yeni güncelleme!

WhatsApp kullanıcılarına sunacağı yeni güncelleme ile grup sohbetlerinde yeni bir dönem açmaya hazırlanıyor.

WhatsApp grup sohbetlerine davet edilme özelliği nasıl kapatılır?

Şirketin ana amacı grup yöneticilerinin yetkilerini arttırmak üzerine kuruluyor. Bildiğiniz gibi grup yöneticileri, grup üyelerini yönetici yapma, gruptan atma, mesaj atma özelliğini elinden alma gibi yetkilere sahip. Şimdi bu yetkilere bir yenisi daha eklenecek. Söz konusu güncelleme yayınlandığında grup yöneticileri, grup üyeleri tarafından yazılan mesajları herkesten silebilecek.

Bildiğiniz gibi özel sohbetlerde kişiler attığı mesajlar için karşı taraf görmeden herkesten sil özelliğini kullanabiliyor. Şimdi bu özelliğin grup sohbetlerinde yöneticilere verilmiş olması da oldukça güzel. WhatsApp aldığı güncellemeler ile daha da gelişirken pazarda liderliğini de devam ettirecek gibi görünüyor. Peki ama sizce hangi mesajlaşma uygulaması daha iyi? Telegram mı yoksa WhatsApp mı? Görüş ve düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Apple yeni bir 15 inç iPad üzerinde çalışıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting