Apple yeni bir 15 inç iPad üzerinde çalışıyor

121

Apple, ürünlerini piyasaya sürdüğü her kategoride genellikle lider şirketler arasında yer alıyor ancak Cupertino merkezli teknoloji devi, akıllı hoparlörler söz konusu olduğunda minimum pazar payına sahip.

Pazarı kendi lehine çevirmek için Apple’ın 15 inçlik bir iPad üzerinde çalışabileceği bildiriliyor. Geniş ekranlı iPad, markanın akıllı hoparlörlerini destekleyecek şekilde konumlandırılabilir.

Apple’ın akıllı cihazlar söz konusu olduğunda sahip olduğu en büyük avantajlardan biri App Store’dur ve hoparlörleri destekleyen akıllı ekran çözümü olarak yeni 15 inç iPad ile App Store daha fazla kullanıcı kazanmak için kullanılabilir.

Gelen raporlar yaklaşmakta olan geniş ekranlı iPad’in güçlü bir yonga seti ile gelebileceğini ve yatay yönde birinci sınıf bir kamera içerebileceğini gösteriyor. Duvara montaj desteğine sahip olması ve arkasında elektrik fişi olması bekleniyor.

Apple yeni bir 15 inç iPad üzerinde çalışıyor

Ev için akıllı ekran olarak kullanılabilen veya tablet olarak ikiye katlanan ikisi bir arada bir cihaz olduğu tahmin ediliyor . Cihazın birkaç yıl içinde resmiyet kazanması bekleniyor, ancak piyasaya sürüldüğünde, başarısında fiyatlandırma çok önemli olacak.

Şu anda Amazon ve Google, akıllı hoparlör pazarına yüzde 69 ve yüzde 25 pazar payıyla hakim durumda. Onlara yardımcı olan bir faktör, sanal yardım söz konusu olduğunda Siri’den çok daha iyi olduğu düşünülen akıllı sesli asistanları Alexa ve Google Asistan olduğunu söylemek gerekir.

İlgili bir haberde, rapor Apple’ın yeni iPad Pro’yu gelecek yıl 11 inç ve 12.9 inç modellerinde piyasaya süreceğini de doğruluyor. Her ikisi de mini LED ekranla gelecek ve Mag-Safe kablosuz şarjın yanı sıra ters kablosuz şarj desteğine sahip olacak. Bakalım tüm bunların yanında şirket en azından bu sektörde de istediği sonuçları alabilecek mi?

Xiaomi MIX Fold 2 Samsung’un yüksek yenileme hızlı ekranını kullanacak


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir