Ana SayfaGenelWhatsApp için yeni özellik geliyor!

WhatsApp için yeni özellik geliyor!

WhatsApp için ilerleyen zamanlarda yeni bir güncellemenin geleceği iddia edildi. İşte sözü edilen güncelleme hakkındaki tüm detaylar!

WhatsApp için yeni özellik geliyor! Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, gelişmeye devam ediyor. Uygulamanın sahibi olan Meta şirketi, Twitter’daki bir özelliği WhatsApp’a getirmeye karar verdi. Peki ama yakın zamanda servis edilmesi muhtemel bu yeni güncellemenin ardından profiliniz nasıl görünecek?  Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan haberimizin detaylarına geçmiş olalım.

WhatsApp için yeni özellik geliyor!

Meta, eski adıyla Facebook çatısı altında yoluna devam eden WhatsApp, yeni bir özellik ile geliyor. Aslına bakarsanız söz konusu özelliğin ilk olarak WhastApp Business için gelmesi bekleniyor. Özellik sayesinde profilinize bir kapak fotoğrafı ekleniyor. Böylece işletme hesapları, kendilerini çok daha rahat bir şekilde ifade edebilecek gibi görünüyor. Ancak demin de ifade etmeye çalıştığımız gibi daha sonrasındaki süreçte bu güncellemenin kişisel hesaplar için de geleceği söyleniyor.

WhatsApp Image 2022 02 14 at 13.44.28

Testleri devam eden güncelleme geldiği zaman WhatsApp hesap profilleri, paylaştığımız görseldeki gibi olacak. Görsel iOS işletim sistemine sahip bir telefona ait olsa da, güncellemenin Android tarafına da servis edilmesine kesin gözüyle bakılıyor. Umarız çok vakit kaybetmeden WhatsApp Business sonrasında güncelleme kişisel hesaplarımız için de gelir. Çünkü profilin görüntüsü ve şekli ciddi manada güzelleşiyor. Öte yandan bu özelliği kullanmak istemeyenlerin de profil görüntülerini eski halinde devam ettirebileceklerini söylemiş olalım.

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri için ilk fragman geldi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting