Ana SayfaGenelWhatsApp yeni özelliği ile heyecanlandırdı

WhatsApp yeni özelliği ile heyecanlandırdı

WhatsApp neredeyse son bir yıldır güncelleme bakımından dur durak bilmiyor. Şirket şimdi de oldukça ses getirecek bir güncelleme üzerinde çalışıyor.

WhatsApp yeni özelliği ile heyecanlandırdı. Dünyanın en büyük ve en çok kullanıcıya sahip internet tabanlı haberleşme servisi WhatsApp, bu sıralar olağan üstü bir çalışma gösteriyor. Neredeyse her hafta karşımıza yeni bir güncelleme veya güncelleme haberi ile çıkan Amerikalı teknoloji şirketi, daha geçtiğimiz gün kullanıcılarına, mesajlara verilebilecek emoji destekli tepkilerdeki sınırlamaların kalktığı müjdesini vermişti.

WhatsApp nihayet verdiği sözü tuttu!

Henüz bu güncellemeyi bile alamayan milyonlarca WhatsApp kullanıcısı varken, Amerikalı teknoloji devi daha şimdiden yeni bir özelliğe yoğunlaşmaya başladı bile. Şirkete yakın kaynaklardan sızdırılan bir görselde, durum ayarlama menüsünde mikrofon işaretinin belirdiği görülüyor. İşte görüntüyü paylaşan duyum hesabının iddiaları, bundan sonra WhatsApp profilinizde yer alan durum bilgisine ses kaydı ve hatta video bile koyabileceğiniz yönünde.

WhatsApp yakında çevrimiçi durumunuzu gizlemenize izin verebilir

WhatsApp yeni özelliği ile heyecanlandırdı

Doğrusunu söylemek gerekirse, ses neyse de eğer durum bildirimine video koyma imkanı gelirse, WhatsApp gerçekten kendini aşan bir güncelleme yapmış olacak. Bugüne kadar hiçbir platformda bulunmayan böylesi bir yeniliğin WhatsApp tarafından ilk defa kullanıcılarına sunulması, zaten alanında bir numara olan şirketin koltuğuna iyice sahip çıkması manasına gelecektir.

WhatsApp yeni güncelleme

Tabi bu özellik henüz resmiyet kazanmış değil. Bununla birlikte WhatsApp’ın bu aralar güncelleme konusunda ne kadar hevesli ve hızlı olduğunu düşündüğümüzde, bu konunun da birkaç gün içerisinde netleşeceğini söylemek yanlış olmaz.

Google Pixel 7 Pro satışları yanlışlıkla başladı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting