Apple eğitim kampanyası ile fiyatları düşürdü

Apple' araba projesi için bir Ford yöneticisi tuttu

Apple uzun zamandır sürdürdüğü öğrenci kampanyasını bu sene de devam ettiriyor. İşte Apple eğitim mağazasındaki avantajlı fırsatlar.

Apple eğitim kampanyası ile fiyatları düşürdü. Apple oldukça uzun bir süredir üniversite öğrencileri için yılda bir defa kampanya düzenliyor. Bu kampanya kapsamına genelde eğitmenleri ve öğrencilerin ailelerini de dahil eden şirket, bunun bir sosyal sorumluluk projesi olduğuna inanıyor. İşte bu yıl da “okula dönüş” ismini verdiği kampanyanın başladığını duyuran Amerikalı teknoloji devi, belirlenmiş iPad veya Mac cihazlarından birini alan kullanıcılarına 2. Nesil AirPods hediye ediyor.

Apple, eski avukatlarına dava açtı!

Bu kampanyadan yararlanabilmenin baş şartının Apple’ın eğitim sitesine kayıt olmak olduğunu hatırlattıktan sonra gelelim seçilmiş ürünlerin hangileri olduğuna. Apple, iPad cephesinde iPad mini ve giriş seviyesi iPad modellerini bu kampanya kapsamı dışında bırakmış. Mac cephesinde ise Mac Mini almak isterseniz yine bu kampanyadan yararlanamıyorsunuz. Bunların haricinde kalan iPad ve Mac modelleri ise kampanyadan sorunsuzca yararlanabiliyor.

Apple üçüncü taraf ödeme sağlayıcılarına izin verecek!

Apple eğitim kampanyası ile fiyatları düşürdü

Öte yandan kullanıcılar istemeleri halinde 950-TL fark ödeyerek 3. Nesil AirPods’a veya 2.750-TL fark ödeyerek de AirPods Pro’ya sahip olabilecekler. Tabi öğrencilere tanınan imkanlar bununla da sınırlı değil.

Apple Music öğrenci planı zamlanıyor!

Eğer Apple eğitim sitesine kayıtlı bir öğrenci veya eğitimciyseniz, bu mağazadan satın alacağınız bütün Mac ve iPad modellerinde %10 indirim hakkı kazanacağınızı da belirtelim. Ayrıca 3 aylık Apple Music üyeliğinin de yine öğrenci ve eğitmenler için sadece 0,59-TL gibi neredeyse bedava fiyatına sunulduğunu da söyleyelim. O zaman biz de buradan tüm öğrenci ve eğitmenler adına Apple’a teşekkür edelim, teşekkürler Apple.

Google Pixel 7 Pro satışları yanlışlıkla başladı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir