Ana Sayfa Genel WhatsApp üzerinden büyük kaos teorisi ortaya atıldı!

WhatsApp üzerinden büyük kaos teorisi ortaya atıldı!

Dünyanın en çok kullanılan uygulamalarından WhatsApp üzerinden büyük kaos teorisi ortaya atılıyor. Peki bu defa komplo teorisyenleri neler sundu?

WhatsApp üzerinden büyük kaos teorisi devreye girdi. Bütün dünyada etkili olan bir kaos teorisine göre, iletişimi sağlayan sosyal medya platformları yepyeni bir dünya yaratmak istiyor. Bu dünya, hükümetler ve sosyal medya şirketlerinin anlaşması üzerine kurulu olacak. Ülke hükümetlerinin büyük bir bilgi kaydı oluşturma imkanı olacak.

Bu tür konulara sahip romanlar sürekli olarak piyasaya sunuluyor ve büyük rağbet görüyor. Genellikle komplo teorilerinin geniş bir okuyucu kitlesi olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü bu tür teorileri ortaya atmak kolay ve insanlar kolayı çok seviyor.

Hükümetler ve sosyal medya bütün vatandaşları denetleyecek

Ortaya atılan kaos teorisine göre bazı ilginç başlıklar ön plana çıkıyor. Mesela WhatsApp, Twitter, Facebook ve diğer sosyal medya şirketleri bize ait tüm konuşmaları kayıt altına alacak. Oluşan kayıtlar ise sunucularda depolanacak ihtiyaç halinde bunlar kullanılabilecek.

WhatsApp üzerinden büyük kaos

Komplo teorisyenleri bu defa çok daha fazla ileriye gitti. “Brezilya’da Yargıtay Denetlemeye İzin Verdi” gibi başlıklar attı ve böylece inandırıcılık derecesini arttırma gayretine düştü. Arkadaşlar, aile ve diğer tüm çevreniz onlara göre tehlike altında. Herkese gönderilen bu tür mesaj içerikli iletiler daha şimdiden önemli bir takipçi kitlesi buldu bile.

Neredeyse her yıl ortaya çıkan komplo teorisyenleri, ABD emperyalizmi ile ilgili detaylar veriyor. Onlara göre ABD ve diğer Avrupa ülkeleri dünyayı hapishaneye çevirmek istiyor. Üstelik WhatsApp gizlilik sözleşmesi sadece başlangıç olacak.

Peki siz komplo teorisyenleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar bölümünden fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting